Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltot ajánlanátok...

Milyen boltot ajánlanátok farmer nadrág vásárlására?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pull and Bearben és H&M-ben néztem mom jeans vagy loose stílusú hosszú farmer nadrágot, de alacsony vagyok így rövid és duci a lábam, de a csípőm viszonylag széles. ezért ezekben a boltokban nem találtam megfelelő nadrágot. Ha ti is tapasztaltárok már ezt és találtatok rá megoldást akkor ajánlanátok nekem (ha lehet győri) boltokat? (nem online boltokat, mert rendelni nem szeretnék) Természetesen nem szeretnék több mint 10.000 forintot költeni 1 nadrágra, de azért a minőség is számít. A válaszokat előre is köszönöm!

2021. máj. 18. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg C&A? Ott sokféle alkatra lehet találni, és 10-ért is kaphatsz, mellesleg jó minőségű.
2021. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én a tescoban nagyon kényelmes, tartós 100% pamutot vettem, de nyilván nem divatos vagy ilyesmi, de nem is drága.
2021. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van graaf
2021. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Zarában nézz körül én ott talàltam.
2021. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mango
2021. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!