Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy pasi/fiú felvehet olyan...

Egy pasi/fiú felvehet olyan fekete leggingset az utcára amilyet a nők is hordanak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 15:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%

a leggings tovabbra sem nadrag, sem non, sem ferfin.

felvenni felveheti, de idiotan fog kinezni es szamoljon vele, hogy nehany fiuka majd ramozdul. persze ha ez a cel, akkor hajra.

2021. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne? De úgy, hogy azért ne magában hordja, hanem hogy a popsija ne nagyon emelje ki.
2021. máj. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Alkotmányos joga felvenni, nincs ízlésrendőrség, aki elvigye. Pedig lehetne, mivel a leggings még mindig egy lábfej nélküli harisnya (nőkön is!), nem nadrág.
2021. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%
fel venni felveheti, de ízléstelen
2021. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
78%
Én régen nagyon sokszor hordtam, de már nagyon megbántam, pedig nem fiú vagyok. Hidd el a farmer sokkal jobban mutat, mindenhez. Szerintem a leggings nőknek is csak sportoláshoz érdemes felvenni. De ez csak az én véleményem, mindenki azt vegye fel ami neki tetszik és , magabiztosnak érzi magát benne.
2021. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Pedig mostanában minden harmadik nő vagy lány ilyen szűk szuper skinny nadrágot visel. Anyagatól függetlenül. Nekem speciel tetszik rajtuk.
2021. máj. 20. 17:25
 7/30 anonim ***** válasza:
51%

#3 így van jó, hogy nincs ízlés rendőrség,mert sok nőt elvinne.

#5 szerintem a farmernadrág inkább fiús, mint nőies. De mivel kényelmes, akkor a nőknek is divat. Úgyhogy, mint a sportcipő, mackónadrág sem lehetett volna 20 éve elképzelni divatos női öltözéknek.

Ahogy leggings sem volt divat 20 éve még. Szóval, a divat változik, kivéve a ffiaknál.

2021. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

“ilyen szűk szuper skinny nadrágot visel”

Az még mindig farmer, nem leggings.

2021. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%

Mondom ez csak az én véleményem volt. Én például nem vennék fel ilyet. Kicsit úgy érzem ,hogy magadat akarod meggyőzni. Ha te szívesen hordanád , akkor ne foglalkozz mások véleményével és hord .Valakinek pont ez tetszik

.

2021. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Jól érzed, szívesen hordanám. De nem meggyőzés kérdése.
2021. máj. 20. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!