Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti szeretitek a...

Lányok, ti szeretitek a szoknyákat/ruhákat? Milyet szoktatok hordani?

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
2021. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Gyűlölöm őket, úgyhogy semmilyent!
2021. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Van egy hasonlóm, az az egyik kedvencem. Egyébként általában térdig érő, viszonylag szűk, elegáns darabokat szeretek hordani.


[link]

2021. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Első, hol szoktad venni? Nagyon tetszik *-*

Én mindenféle rövidet, mivel elég alacsony vagyok hosszú sajnos nem igazán jöhet számításba. Kockás, barna, fekete, virágmintásak vannak.

2021. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyiket sem szeretem. Egyberuha gyerekkoromban volt rajtam utoljára, szoknya az utóbbi 20 évben kétszer.
2021. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Miért vagyok lepontozva amúgy?
2021. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Én szinte az esetek többségéen csak szoknyás outfiteket vagy egybe ruhákat hordok. Nem tudom miért valahogy így alakúlt. Elég vékony vagyok és szerintem jobban áll mint egy nadrág ami gyürődik a keskeny bokámon meg a lábszáramon. A ruháknál szoknyáknál szerencsére nincs ilyen problémám. Másrészt jobban is illik a stílusomhoz a szoknya/egyberuha.
2021. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ja az lemaradt, hogy szeretem a maxi szoknyákat de izléses hosszig miniket is felveszek azonban inkább maxi szoknya párti vagyok. Nem vagyok túlzottan magas viszont valamiért a vékony testalkattomon a hosszabb szoknyák/ruhák állnak a legjobban. Főleg goth szubkultúrához köthető darabokat hordok. Nagyon szeretem pl a derekat kiemelő fazonokat amik csípőtöl lefelé bővülnek. Legnagyobb kedvencem a fekete tükör bársony, sok ruhadarabom van ilyen anyagból.
2021. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeretem, főleg ami combközépig vagy kicsit azalá ér (amúgy is megpusztulok nyáron).


Stílusban jóhez egyenes fazon, ceruza, sportos, elegánsabb, bohókás stb.

2021. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szoknyát is szeretem, de inkább egyberuha párti vagyok. Jöhet harang fazon, egyenes, testhez álló, ingruha, mini, midi és maxi méret is. Mintában és színekben is megengedő vagyok, jöhet egyszínű is mintás is. Kivétel ezalól a barna, valamint az extrém nagy rózsaminta. ezen kívül jöhet minden. Legutóbbi vásárlásaim ezek voltak:

[link]

[link]

Ez tavalyi nagy kedvencem volt: [link]

Ez a zöld szintén tavalyi vétel : [link]

2021. máj. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!