Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek van/volt vans cipője!!...

Akinek van/volt vans cipője!! mennyire strapabíró, erős? Könnyen válik fel, vagy tartós?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 13:30
 1/7 anonim válasza:
81%
nekem volt az az alap fekete/fehér edzőcipő.~13-15k.télen-nyáron rajtam volt..kb 2-3évet bírt...az egyik nagylábujjamnál kikopott/lyukadt a belseje...a többi részével nem volt baj...
2021. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanaz volt nekem is mint az elsőnél, de nekem kivül is kilyukadt. Egy kicsit helyretudtam hozni, de egy picit még mindig látszik.

Ha hosszú távra tervezel cipőt, akkor ne Vansot vásárolj, mivel elég könnyen kitudnak lyukadni/szakadni.

2021. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Régen több vansem is volt, nekem az oldalán vált el a gumi a szövettől, más ismerőseimnek a nagylábujjánál lyukadt ki.
2021. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
több is van nekem, eddig bírja az összes, igaz egyik se az alap darab, van közte pro változat és comfycush változatok is
2021. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Vans Era cipőm volt, nagyon sokáig bírta és szerettem.

Kb 4-5 évig

2021. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vansból szerintem a strapabíró a hosszúszárú. Annak nem olyan vékony az anyagja, mint pl. az alacsony szárúnak.
2021. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van 2 platformos old school, egy fekete meg egy fehér. Hát már nagyon megbántam, hogy vettem. A fehéret nem lehet mosni mert foltosodik. A fekete meg megy szét mindenhol. Szétszakadt az oldalán és nem csak nekem. Mellesleg nem is valami kényelmes és jó darabig feltöri az ember sarkát.
2021. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!