Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben a szandálban nehéz...

Ebben a szandálban nehéz lehet járni? (CCC)

Figyelt kérdés
9 cm a sarka, nekem ennél alacsonyabb sarkú cipőim vannak, szóval nem tudom, tudnék-e benne menni. Szerintetek ezzel a vastagított sarokkal egyszerűbb, kényelmesebb a szandál viselete mint egy hagyományos tűsarokkal?

2021. máj. 23. 20:44
 1/8 A kérdező kommentje:
2021. máj. 23. 20:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj az üzletbe és próbáld fel. Mást nem tudok mondani
2021. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a sarok lesz a probléma, hanem az hogy elöl semmi nem tartja a lábadat a cipőben, és minden lépésnél ki fog belőle csúszni a lábad.

Egyébként azért van az üzlet, meg azért van ott zsámoly, hogy felpróbáld a cipőt. Vedd fel, és ne csak a tükörben nézd meg magad, hanem menj egy-két kört a boltban.

Amikor én kb két hete vettem egy körömcipőt egy butikban, még ugráltam is benne. Jó nem fél órát, hanem hármat ugrottam, de akkor is. Menj benne lassan, gyorsan, kanyarban, érezd a cipőt.

2021. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos üzletben nem kapható itt nálunk, ezért nem tudom megpróbálni.

2021. máj. 24. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
A sarka az még a kisebbik baj. De szerintem ez a típus úgy fel fogja törni elöl a lábad, mint a huzat.
2021. máj. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyenekben egyrészt azért nehéz járni, mert hátul is csak az a vékony kis pánt fogja a lábam, oldalt még annyi se, ez ilyen magas saroknál pláne nem szerencsés. Másrészt nem tudom, neked milyen a lábad, de az enyém széles, ezek a hegyes orrúak annyira összeszorítják, hogy volt, amelyikbe úgy beledagadt 3-4 óra után, hogy lehúztam és nem bírtam visszavenni.
2021. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy tűsarkúnál biztos egyszerűbb benne járni, viszont szerintem 1 óra után halál lenne benne lenni. Főleg azért, mert nagyon lapos elöl, és tudjuk, hogy a CCC-be azért többségében nem olyan minőségi cipők vannak. Többnyire a belsejében nyilvánul meg ez, szerintem kemény az elején a talp része.

Plusz ebbe a szögbe az a kis pánt úgy tűnik, hogy nem megy végig, vagyis méginkább előrepasszírozná a szükülő orr részbe az ujjaid. De szerintem ha nagyon tetszik, rendeld meg és próbáld fel, maxium visszaküldöd. De biztosan nem egész napos cipő lesz belőle.

2021. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit igen, de gyakorlással menni fog.
2022. ápr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!