Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki rendelt már a creative....

Valaki rendelt már a creative.huról? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 16:12
 1/7 anonim válasza:
Rendeltem bizony. Remélem te nem tetted. Három felsőt rendeltem. M-es méret XS-esnek felel meg. Igényltelen a varrása és nagyon rossz minőségű az anyaga az összesnek. Ja, és nincs elvarra az egyiknek az ujjánál. Vissza szeretném küldeni, de Bulgáriába kéne, azzal a futárszolgálattal, amelyikkel küldték. Ez a Sprinter. A Sprinter ügyfélszolgálata azonban arról tájékoztatott, hogy ők nem szállítanak külföldre. Megkérdeztem a céget, hogy ilyenkor mi van, tudnak-e erre valamilyen megoldást. Azóta nem válaszolnak, pedig már a fészbukon is és e-mailen is többször felvettem velük a kapcsolatot, nem reagálnak egyáltalán semmit. Szóval ez egy bolgár cég, aki itt nálunk is értékesít. Ha jót akarsz magadnak ne vásárolj innen semmit. Kínainál szarabb minőség. A katalógusfotók szépek, a modellen jól mutat, de köszönőviszonyban nincs a kép a valósággal.
2021. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Arról nem is beszélve, hogy fogyasztóvédelmi eljárást sem ellenünk kezdeményezni. Egy magyar fogyasztóvédelmi tanácsadó csoport kiragadta a problémámat és megjelentette valahol és azt ígérték, hogy kapcsolatba lépnek velük. Gondolom ez meg is történt, mert írt a cég, hogy írjam meg az iban számomat. Nagy örömködve megírtam. Utalta is a cég 1700 Ft vissza a hibás termékre, viszont a bank levont 1200 ft tranzackiós díjat, mert Bulgáriából küldték vissza a pénzt, és egy harmadik bankot is be kellett vonni, ez került nekem 1200 Ft-ban. Nem nekik! Nekem, vásárlónak! Az Isten mentsen meg ettől a cégtől. Nem értem, hogy miért kell Magyarországon próbálkozniuk, árulniuk, ha nem tudják és nem is akarják a magyar jogszabályokat magukra érvényesnek tartani. És ami még szomorú, hogy a sok marha lájkolja a fészbuk oldalukat. Százezer feletti követőjük van, mert a sok hülye mindent lájkol, úgy, hogy még sosem rendelt. Én is itt követtem el a hibát. Láttam, hogy egy ismerősöm lájkolta őket, gondoltam biztos korrekt cég. Hát, tévedtem!
2021. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Molnár Katalin válasza:
Minden pontosan úgy van, ahogy leírtad.Ócska cuccokat kaptam. 16 ezer forintért rendeltem, csak a GLS vállalta a visszaküldést 6ezerért. Július 1-én át vették a visszaküldött csomagot, azóta nem látom a pénzemet.
2021. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nagyon sajnálom... Én is azért tettem közzé az esetet, hogy hátha mások látva a rossz tapasztalatokat, nem esnek bele a mi hibánkba és még időben észbe kapnak, nem rendelnek. Ilyen cégeknek nem szabad gyarapítanunk a forgalmát. Egyébként én azért rendeltem, mert láttam facebook-on, hogy kb. 130 ezren lájkolják az oldalukat. Köztük volt egy volt kolléganőm is. Feltételeztem, hogy ez egy korrekt oldal. Aztán rájöttem, hogy sajnos nagyon sok olyan ember van, aki ész nélkül lájkol mindent, amit szembetol neki a Facebook. Nem is vásárolt a boltban, de lájkolja... Mi a fenét lájkol akkor? Tetszik a ruha a modellen? Vagy mit?! Ha nem a tapasztalata alapján lájkolja a céget?! Nem is értem. Sajnos nem elég a fészen tájékozódni... be kell írni a cég nevét a google-ba és utána kell nézni, ha nem akarunk ráfázni.
2021. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Saját költségemen küldtem vissza a silány minőségű ,mérethibás ruhákat .18.000 Ft -t és már egy hónapja nem küldik vissza a pénzem!Jelenleg a fogyasztóvédelemhez fordultam segítségért de fontolgatom a rendőrségi feljelentést mert a facebook-on van egy oldal ahol rengeteg a károsult akik nem kapták meg a pénzüket a vissza küldött termékek után.
2022. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rossz minőségű ruhák, nem olyan, mint a képeken. Műszálas anyag, fakó szín, el vannak varrva. Ha reklamálsz ki kell töltened az űrlapot, SAJÁT KÖLTSÉGRE visszaküldeni Bulgáriába!!!!, kedvesen felajánlják, hogy vásárold le egy másik silány minőségű ruhára, ha szólsz, hogy a pénzt kéred vissza elkérik a banko adatokat, majd a többedszeri rákérdezésre sem jön válasz és visszazérítés sem. Én így buktam el a pénzt és a ruhát is. SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!
2022. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Bánom, hogy nem olvastam el előbb ezeket.

NEHOGY RENDELJETEK!!!!!!!!!!!!!!! GAGYI AZ EGÉSZ!!!!!!!!!!!

2022. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!