Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színes, virágos, átlátszó...

Színes, virágos, átlátszó blúz alá testszínű body jó lehet?

Figyelt kérdés
Ez egy világoskék ujjatlan felső, rózsamintás, csipkés, romantikus, kis cuki darab, de teljesen áttetsző, valami tüllszerű anyag. Fekete vagy fehér talán snassz lenne alá. Van egy testszinű kombidresszem vagy body vagy minek hívják, melltartója szivacsos, merevitős, alul meg patentos. Így nem vagyok a blúz alatt meztelen, de nemnis üt el színben. Csak melltarto alá, az úgy nem oké.
2021. máj. 26. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pirosat vennék fel alá, az tök jól feldobná és nem is olyan unalmas mint a testszínű.
2021. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármit, csak ne testszínűt.. :)
2021. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Egy szep csipkes melltarto szerintem elonyos ha bevallalos vagy. Testszinut semmi keppen
2021. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan felveheted alá a test színű bodyt, jól fog kinézni, legalábbis nrkem bejönne.

Alulra nadrágot vagy szoknyát veszel hozzá?

2021. aug. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!