Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegeden belül hol találhatnék...

Xena_fan kérdése:

Szegeden belül hol találhatnék egy divattervező szakembert aki ért ahhoz, milyen vágású ruhák állnának jól nekem, hogy felfigyeljen rám egy 26 és 31 év közti férfi aki azt mondja nekem, hogy "gyönyörű vagyok" és tetszeni fogok?

Figyelt kérdés
Fontos, a kereső oldalak ilyet nem adnak ki, viszont azt tanácsolom, hogy a szegediek adjanak erre a kérdésre választ, köszönöm! Mert aki nem odavalósi, az ne is válaszoljon ha nem tud! És azért keresem a szegedi divattervezőt, merthogy segíthessen abban, hogy kellene kinéznem ahhoz, hogy legyen végre barátom!

2021. máj. 27. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem divattervezőt kell keresni, ők nem ezzel foglalkoznak...


Neked stílus tanácsadó kell, azt keress.

2021. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Ha egy férfi a ruhádra bukik, az már régen rossz....


A személyiségedet tuningold fel, hogy felfigyeljen rád. :)

2021. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ilyen ruha, mert amire azt mondja egy 26-31 év közötti, hogy szuper, arra a 35 éves is azt fogja.
2021. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
Erősen xd gyanús a cucc. Ha csak a ruhàrdra figyelnék fel a Kàràsz utcàn, 10mp-nél nem tartana tovàbb a dolog.
2021. máj. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ruhával fogsz pasit találni magadnak... A személyiséged, az intelligenciád fontosabb. Inkább azt próbáld fejleszteni, mert a kérdésed alapján rád fér.
2021. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 pont az #5-nek! :)
2021. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!