Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ebben a cipőben...

Nagyon gáz ebben a cipőben menni állásinterjúra?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló cipőm van, idén érettsegiztem, mivel elmaradt a ballagás, a szalagavató ezért nem is vettünk szép/elegánsabb cipőt.

Szombaton hívtak, hogy ma mehetek be állásinterjúra, és sajnos ez az egyetlen "szebb" zárt cipőm. Esős idő van, nyílt cipőben sajnos nem tudok menni.


2021. máj. 31. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Attol fugg, hova, a Morgan Stanley-hez vagy a Spar-hoz...
2021. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Jobb mint a bohóccipő de azért nem igazán alkalomhoz illő. Mondjuk ha gyári melósnak felvételiznél akkor oda tökmindegy szerintem.
2021. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem életem munkája, csak nyárra. Irodába egyébként. Már igazából mindegy, legfeljebb nem vesznek fel, tapasztalat szerzésnek jó lesz ez az interjú. Meg legközelebbre veszek egy elegáns cipőt:D
2021. máj. 31. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Egy szűkszárú farmerhez szerintem teljesen okés. Egy passzoló felsővel szerintem rendben lehet a szett.

Sok sikert kívánok!

2021. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem teljesen jo, vegyel fel egy fekete nadragot es elegansabb bluzt, felsot hozza es jo lesz.

azert manapsag mar a legtobb o

irodaban sincs szigoru dress code, siman interjuztatnak a managerek is farmer-tornacipoben.

2021. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem a cipődet fogják nézni. Viszont már csak a későbbiek miatt is, ha lesz valami céges rendezvény vagy akármi, érdemes elegáns cipőt venni.
2021. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!