Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker csajok, ti nyáron is...

Rocker csajok, ti nyáron is fekete bakancsba jártok?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a rockerek egyik védjegye a fekete (többnyire Martens :D) bakancs, de ha nyár van, és 40 fok, akkor is tudtok ebben létezni? Vagy mit vesztek fel helyette ami mégis megy a stílusotokhoz? Köszönöm a válaszokat :) (Vegyétek figyelembe, hogy abszolút nem tudok semmit a témáról csak érdekel, köszi :D)

2021. jún. 5. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nyáron is bakancsban vagyok.
2021. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Én ugyan nem lány vagyok, és nem (kimondottan) rocker, hanem militarista, de a bakancs stimmel.

Nos, Kérdező, bakancs és bakancs között van különbség. Az olcsó divatszarokba valóban bele tud rohadni az ember lába, ugyanis semmi szellőzése nincs. Egy jobbfajta militarista bakancs viszont szinte bármeddig képes hűvösen tartani a lábat, ha egyrészt megfelelő a szellőzése, másrészt jó a szigetelése is (azaz hiába,fekete, nem hagyja beforrósodni a lábat). Nálam ritkaságszámba megy,hogy nyáron 40 fokban beleizzad a lábam.

2021. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
😍Rocker csajok
2021. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Lábszag jöhet...!


Szerencsétlenek.

2021. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
igen, még a strandra is abban járok
2021. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
nem , sima fekete sportcipő vagy converse
2021. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Igaz, nem acélbetétes Martenseket hordok, hanem platformos verziókat.

Ilyen bakancsokból és csizmákból van már jópár darab, minden lehetséges időjáráshoz. Vannak vastag anyagból készült, áthatolhatatlan, béléses darabjaim télre, de hasonló fazonban “könnyebb szerkezetűek” is, amiben (bár teljesen zárt), szellőzhet a lábam.

Értelemszerűen az utóbbiakat viselem nyáron.

Persze, az extrém meleg napokra van pár szandálom is.

2021. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán hordok bakancsot, inkább tornacipőt vennék helyette.
2021. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem feltétlen mondnám magamat rockernek de alternatív stílusú vagyok (inkább a goth szcénában vagyok benne) és nyáron creepereket hordok meg platformos mary jane tipusú félcipőket. Majd még tervben van nyárra beszerezni egy fullosabb new rock magas sarkút. Bakancsban én személy szerint ebben a nyári kánikulában megpusztúlnék. Másrészt szerintem van a bakancsra csomó tök jó alternatíva. Úgysem egy ruhadarabtól vagy cipőtől rocker valaki.
2021. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magassarkúban vagy balerinában járok. Rocker létemre én az elegánsabb vonalat képviselem. Blúz, fűző, sötét színekben, bár ezekhez most meleg van.
2021. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!