Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A premier outlet az egy üzlet...

A premier outlet az egy üzlet vagy több kicsi márka bolt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ott van sok kis üzlet, de maga a premier outlet az egy bolt ahol van több márka vagy magát a kis boltok összességét hívják így? (Mint pl: Mammut, Árkás vagy Campona)?
2021. jún. 5. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében tekints rá úgy, mint egy plázára.
2021. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egy bolt, hanem sok van egymás mellett. Amúgy amiket te felsoroltál nem tartoznak ide, a premier outlet-nek főleg az a lényege, hogy olcsóbban árulják ott azokat a darabokat, amik a boltokból megmaradtak, már nem a legújabb trendnek megfelelőek. Szóval amíg pl. az Árkádban lévő üzletükben az új kollekciót tudod megvenni, addig itt a megmaradt ruhákat kedvezőbb áron.
2021. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És mondjuk egy Nike 16-18 ezres cipő itt körülbelül mennyi?

Vagy egy máshol 10 ezer Ft-os pulóver?


Csak úgy nagyjából!

2021. jún. 5. 16:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta nem voltam premier outlet-ben, szóval nem emlékszem, hogy konkrétan mennyivel is olcsóbbak az ottani termékek, de ne arra számíts, hogy féláron lesz vagy ilyesmi. Persze van amin van extra kedvezmény, mert mondjuk utolsó darab és akkor ki lehet fogni nagyon jó áron, de normál esetben mondjuk olyan 20%-kal olcsóbb. Pontosan tényleg nem tudom, ez csak tipp, megközelítőleg ennyi körül van.
2021. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén? Kb ugyan annyiba kerül minden. Kilehet fogni néha valamit jobb áron, de leginkább előző évekből maradt termékeket próbálják rásózni az emberekre közös azonos áron.


Viszont vannak napok, amikor tényleg nagy akciók vannak, de nem ilyen 50%. Főleg nem cipőkre.


Azok kb zoknira meg ilyen hülyeségekre, pólókra.. :D



Példa: kifogtam egy fundango kabátot 12ezerért, ami 35 volt az intersportban, de utolsó darab volt, szezon végén.


Ha messze laksz, nem éri meg elmenni, inkább rendelj valamit a netről.

2021. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!


Még az lenne a kérdésem, hogy az ilyen + extra akciókat külön kell kérni vagy jelezni? Kell hozzá valami kártya vagy hasonló vagy csak oda viszem a pénztárhoz és már olcsóbban is kapom?

Vagy eleve az olcsóbb ár van kiírva?

2021. jún. 5. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy rajta van a címkén, mint a boltokban. Áthúzva a régi ár és ráírva az új, jellemzően sárga vagy piros matricára írva, hogy felűnőbb legyen, hogy akciós. Nem kell külön kérned, pénztárnál automatikusan annyiért fogod megkapni.
2021. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Talán párezer ft -tal olcsóbbak a dolgok, mint alapból lennének, viszont a Premier Outlet -nek pont az a lényege, hogy a kifutott termékeket árulják, vagyis amit az Árkádban látsz a Nike üzlet kirakatában, azt itt nem fogod megtalálni, de ha mégis, akkor eredeti áron lesz.
2021. jún. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Amikor megnyitottak itthon az outletek, voltak 95%-kal lehetett olcsóbban vásárolni, nem vicc. 300 ezres darabokat láttam 10-15 ezerért, mikor ott dolgoztam. Most nem tudom milyen árak vannak, de már jó márkák sincsenek outletekben, csak gusztustalan sportcuccok, átlagjuli pláza márkák, meg pár magyar kirobbanthatatlan no name dolog.
2021. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Általánosságban 20-30-40% akció van, nem ritka az 50 sem, de előfordul 60-70 is, ez leginkább az adott bolttól függ. Ez persze az árcédula. Outlet jellege már nem feltétlenül van, múltkor vettem a Premierben a Hervis Outletben egy pólót 4 ezerért, majd másnap ugyanazt láttam a Corvin Plázában 6 ezerért.

Mi pont tegnap voltunk kint, Levi’s farmer 20 helyett 12 volt, viszont a második termék miatt lejött az egészből 20%. Úgy számolj, hogy mondjuk egy Adidas (gondolom Nike-ra is ugyanez érvényes, de en nem vagyok nagy rajongója a márkának, szóval nem tudom pontosan) pulóver, ami alapból 15 ezer lenne, az a Premierben 10 ezer. Cipőt már lehet találni 10 körül (akár 20-30 helyett is), de néha ki lehet fogni 5 ezerért is, bár nem ez az alap.

Egyszer mindenképp megéri kimenni, legalább szétnézni, a hangulata is nagyon jó az egésznek. Busszal 620 forint oda-vissza Kelenföldről (diákként 310), nem nagy összeg.

2021. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!