Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz manapság, ha...

Mennyire gáz manapság, ha nyáron egy 30 éves pasi szandált hord?Természetesen zokni nélkül.

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodtam, mert mostanában elkezdtem odafigyelni a külsőmre is jobban, és felmerült bennem ez is, hogy nyáron hordhatnék szandált is akár, de nem tudom, hogy ez mennyire van rendben egy 30 éves pasi számára.

2021. jún. 5. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
szerintem nem gáz, de a közízlés szerint gáz. (pedig egyetlen észszerű gondolatot nem tudnak felhozni, csak sápítoznak birka módra, hogy a szandál és a szandál+zokni az fúúj milyen ciki)
2021. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem gáz zoknival és anélkül is. Mindig egy ovis kisfiú jut róla eszembe, számomra nem férfias, nem higiénikus. Nő vagyok, de a nagyon max, amit utcára felveszek, az a balerina cipő. Szandál, papucs kizárt, koszosnak érezném a lábam bennük, nőkön sem tetszik, nem még férfiakon.

Egyedül a strand más.

2021. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem gáz, én sem szeretek melegben zárt cipőt és zoknit hordani. Természetesen, ha ki kell öltözni, az más, de egy egyszerű hétköznapon, ill. szabadidőben én is szandált veszek, ha jó idő van (természetesen zokni nélkül, de ha más azzal hordja, engem nem zavar). Persze megértem, ha valakinek nem tetszik, meg nem is mindenki szereti, ha látszanak a lábujjai, ill. a lábfeje, éppen ezért nem zavar, ha más zokniban/zárt cipőben van.

Illetve még az is igaz, hogy azért én sem tudom felvenni bármelyiket, amit férfiaknak gyártanak, még mindig több van olyan, amelyik nekem nem tetszik, mint amelyik igen, persze szerencsére mindig találok nekem megfelelőt, amikor időnként venni kell.

Ja, és még annyi, hogy én csak rövidnadrággal veszem fel (bermudát is beleértve), hosszúval furán érezném magam benne (persze másokon megint csak nem zavar).

2021. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!