Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A lent említett ruhabolthoz...

A lent említett ruhabolthoz hasonló online webshophoz hasonlót ismertek?.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a koreai divat, pontosítva szeretem az elegáns ruhákat, például szoknyák. A minap találtam egy ilyen webshopot, de sajnos külföldi, vámot pedig nem szeretnék fizetni. Olyan stílusban gondolkodom mint amilyen ruhák a yesstylen vannak,(lehetőleg kedvező áron)

2021. jún. 5. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én azt javasolnám, hogy külföldről rendelj ilyen esetben. Persze ilyen kis toppok, trikók amiket ezen az oldalon látok, megrendelhető hazai webshopokban is olcsón, mint pl. a gate, vagy sinsay, vagy h&m.

De ezen a yesstylen én konkrétan egy csomó cuccot látok, amik Aliexpressen fele ennyibe kerülnek, szóval még ha rá is jön a vám/áfa (jelenleg nem tudom ez hogy megy, mert asszem pont most változott róla a jogszabály), kb. ugyanannyi lenne, mint itthon gardóbcseréről vagy itthon aliról rendelt dolgokat árusító eladókkal.


Ezt nézd pl.

[link]


[link]


(itt a 06-os árnyalat)

Teljesen ugyanaz. Nekem pl. speciel meg is van ez a szoknya Aliról és az egyik kedvencem, amiből még fogok rendelni pár színváltozatot.

2021. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!