Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasszal, nyáron hogyan...

Tavasszal, nyáron hogyan oldjátok meg a teli farmerzseb problémát?

Figyelt kérdés
Lakáskulcs, slusszkulcs, forgalmi, pénztárca, zsebkendő, cigi, öngyújtó, telefon - eleg hülyén néz ki az igy teletömött első-hátsó farmerzseb. Az autóstáska, övtáska meg elég gáz. Ki hogyan oldja ezt meg?

2021. jún. 7. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én például úgy, hogy nem a zsebemben tartok mindent.
2021. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor hol? A lányoknak jó, mert náluk mindig van kis válltáska sminknek tamponnak miegyébnek, de a fiúk mit csináljanak? A férfi vállszütyő olyan ciki meg macerás.
2021. jún. 7. 09:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem beleférnek (igaz, nem dohányzom, illetve pénztárca helyett az igazolványomba, vagy simán a zsebembe rakom a pénzt)

szerintem nem gáz. a farmernadrágok jó része amúgy is elég lezser hatású ruhadarab.

a lányoknak rosszabb. nem minden lány visz magával olyan sok egyéb apróságot, viszont nekik még egy sima telefon sem fér bele abba a zsebnek titulált fikalyukba, ami a női nadrágokon található. szóval nekik tényleg szinte bárhova kell valami kis táska, vagy lehet vinni kézbe a telefont (vagy ha együtt megyünk, a barátnőm telefonja is az én zsebembe kerül :D )

ha meg valami komolyabb helyre megy az ember, vagy hosszabb időre (pl. enni/innivaló is szükséges), akkor meg nekünk is kell valami plusz tároló a zsebeken felül.

amúgy egy időben gyakran hordtam övtáskát, és most sem tartom gáznak.

2021. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki táskát hordani?
2021. jún. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem olyan jegyellenőr feelingem van tőle, amikor néha magammal viszem, pedig jófajta divatmárkás. Egyszerűen nem mutat jól egy férfin, én legalábbis sutának, merevnek érzem magam tőle. Nyilván egy Adonisznak még a retro műbőr autóstáska is jól áll, mindenki máson viszont idétlen. Meg aztán sokkal szabadabb érzés táska nélkül menni sörözni, moziba stb.
2021. jún. 7. 14:54
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
na de pont ez az, hogy egy sima haveri sörözésnél vagy mozizásnál miért lenne gáz, hogy dudorodik a farmerzseb? (vagy simán kényelmetlennek érzed?)
2021. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, kényelmetlen és hülyén néz ki.
2021. jún. 7. 16:45
 8/17 anonim ***** válasza:
haverjaid hogy oldják meg? mert ha sem zseb, sem övtáska, sem egyéb táska nem játszik, akkor nincs más opció.
2021. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a te stikked. A probléma csak a te fejedben létezik.

Mi a helyzet a hátitáskával?

2021. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csak az én stikkem.
2021. jún. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!