Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Onefashionroom.hu Rendelt...

Onefashionroom.hu Rendelt már vki innen? Megbízható oldal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Számítástechnika kategóriából kevésbé hiszem, hogy rendelt volna bárki is onnan, de megpróbálhatod a Szépség és divat kategóriában megkérdezni - esélyesebb, hogy releváns választ kapsz a kérdésedre. (megkérdheted az adminokat, hogy tegyék át oda a kérdésedet)
2021. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kriszta válasza:
Nemrég rendeltem tőlük egy cipőt. Meg is kaptam, de nem volt jó, ezért vissza küldtem. Azóta 1 hónap telt el és a pénzt nem küldték vissza. Próbáltam elerni őket, de csak automata válasz jön. Telefonon is automata jelentkezik, közli a weboldal címet, majd bontja a vonalat. Ezt a pénzt valószínűleg buktam.
2021. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én többször rendeltem már tőlük, ameddig nem küldtem vissza terméket mérethiba miatt, addig nem is volt probléma. Idén március 29-én vitte el a futár (ők küldték) a terméket, azóta semmi. Hiába írok nekik, semmi... jelenteni fogom a fogyasztóvédőknek.
2022. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Budapesti lakos vagyok.. Valahova Marosvasarhelyre vittek a cipom es a nev sem stimmelt, csak a telefonszam. Nagyon mérges vagyok!
2022. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

2022.aug. van.

Most rendeltem tőlük egy bakancsot, meg is érkezett. Az ő mérettáblázatukat használtam és kicsi lett. Írtam nekik, hogy ilyenkor mi a teendő? Azt válaszolták, hogy küldenek futárt, aminek az ára 3500 Ft. Aztán ha megkapták a csomagomat, majd küldik a cserét! Szerintem nem annyira vevőbarát a cég.... Nagyon pipa vagyok!!! :((

2022. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha rossz a méret, amit rendeltél, akkor úgy jártál! Levelezgetni kell, fél nap amíg válaszolnak vagy egyáltalán nem. Küldd vissza, aztán vagy kicserélik vagy nem! Gusztustalan cég!!! :(
2022. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

NE RENDELJETEK TŐLÜK SEMMIT!!

Elérhetőség nulla! Megbízhatatlan, nyomorult cég!!

:(((

2022. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Ettől a cégtől senki ne rendeljen semmit.Egy gusztustalan cég!! Hibás terméket kaptam,amit visszakuldtem már vagy három hete. Azóta sem tudok róla semmit. Termeszesen a kommunikáció a részükről egy nulla,mivel semmire sem válaszolnak....szerintem a pénzemet sem fogom visszakapni....

Gusztustalan szarházi banda.

2022. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Senki ne rendeljen tőlük. Vissza küldtem méret probléma miatt, írták hogy nem tudják kicserélni mert szerintük kopott, vissza küldjék e ... természetesen mondtam hogy igen, 3 hete semmi. Ma megpróbáltam beszélni velük angolul rám csapta a hölgy a telefont. Most egy ismerősöm fog elvileg segíteni aki tud románul, meglátjuk mi lesz. Természetesen jelenve lesznek így is úgy is.
2022. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!