Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a férfiak térdig érő...

Ha a férfiak térdig érő “rövidgatyát” hordanak még 30 fok felett is, akkor a nők miért nem képesek erre?

Figyelt kérdés
Nem mindenki kíváncsi a seggük aljára teszem azt a postán vagy némelyik kormányablakban.
2021. jún. 12. 12:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
en nem hordok seggig ero rovidgatyat, de megis mi kozod hozza, ki mit hord?! ha nem tetszik? ne nezz oda.
2021. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
33%
Én szeretem nézni
2021. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van, a kilógó seggre a kutya nem kíváncsi,legyen szó férfiről vagy nőröl. De mi a fenének kell általánosítani? Mostanában még fiatal lányokat is inkább hosszúnadrágban látok.
2021. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

És neked mégis mi a fene közöd van más öltözködéséhez? Élethez? Testéhez?

Segítek...

Semmi :D

2021. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

VAN olyan férfi, aki ilyen rövidgatyát hord. Meg olyan is, aki nem.

Ahogy a nők között is VAN, aki ilyet hord. Meg olyan is, aki nem.

2021. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Felőlem hordjanak a férfiak is olyan gatyát amiből kilóg a seggük, ha nem tetszik nem nézem. Nehogy már fájjon neked hogy valaki nem akar megrohadni a melegben. Igenis sokat számít higy térdig vagy combig ér az a gatya. Semmi közöd hozzá higy ki mit hord, nem kell nézned ami nem tetszik.
2021. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem tetszik a térdig érő rövidgatya és nem is áll jól

Akkor minek hordjak olyat?

2021. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Lol, elég lenne már a sok provokatív kérdéseid meg válaszaidból!
2021. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező, én megértem a problémád, de a válaszolóknak is igaza van abban, hogy ha nem szimpi számodra, hogy a magamutogató kis lotyók mit vesznek fel, akkor egyszerűen csak ne foglalkozz velük :)
2021. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Ennyi erővel miért nem hord több férfi fenékvillantó nacit? Mi van, ha én meg kilógó férfiseggeket szeretnék nézni? Még lehetőségem sincs rá, te meg tudsz nem odanézni, ha nem tetszik....

Egyébként nem minden csaj hord túl rövid nadrágot. Sőt, gimiben nálunk a többség még hosszút hord.

Mondjuk nem értem, hogy mi közöd van random idegenek ruhájához. Kit érdekel, hogy tetszik-e neked, vagy sem? Az életedet semmiben nem befolyásolja.


(18l)

2021. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!