Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen adatokat kell megadni...

Milyen adatokat kell megadni a Shein rendeléshez? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Én nem nagyon tudok angolul, mert én németet tanulok, úgyhogy nem igazán értem, hogy mit takar pl. a state/province, mert a fordító valami óriási hülyeséget ad ki, így légyszi valaki segítsen ezeket a szavakat lefordítani: state/province, post/zip code, address line 1: street, address, company name, c/o, address line 2: apartment, suite, unit, building, floor, etc(optional). Negatív válaszoktól kiméljetek légyszi!

2021. jún. 12. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

state: állam province: tartomány

post/zip code: irányítószám

address line: street: utca

company name: cég neve

address line 2: ez a rész teljesen opcionális, de ide azt tudod pl beírni, hogy hányadik emeleten laksz, melyik épületben, stb.

2021. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Es azt nem tudjatok, hogy ha rossz irányítószám volt megadva viszont a város Es a haz cím jo, akkor az en címemre jon vagy abba a városba aminek az irányítószáma meg volt adva?😭
2021. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!