Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Padrnorf-ban az itt sokszor...

Padrnorf-ban az itt sokszor hangoztatott "a családunknak nagyon megéri!" akciós árak alatt MENNYIRE olcsó darabokat kellene érteni? Nem árakat, hanem arányszámokat szeretnék olvasni tőletek. (Cipők, nadrágok, pulóverek érdekelnének elsősorban. 27/F)

Figyelt kérdés

Rengetegen írták azt, hogy nekik, vagy akár az egész családjuknak, nagyon megéri évente, vagy évente többször oda elutazni vásárolni.


Ez valószínűleg biztosan így is, van különben nem írnák annyian.


Szeretném tudni (hogy el tudjam egyáltalán képzelni), hogy százalékosan körülbelül mennyivel olcsóbban tudnak ott egy ugyanolyan terméket megvenni, vagy akár többet is, ami(k) miatt ilyen messzire, több száz kilométert is gyakran utazgatva, elautóznak, mégis azt mondják nagyon megérte, az akciók mértéke miatt.



2021. jún. 13. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Parndorf, bocsi, mobilról írok, elírtam!
2021. jún. 13. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi egyszer voltunk, alig olcsóbban vettünk dolgokat, mint itt-ott. Nem tudok már konkrét árakat, de mondjuk az itthon 16 ezres cipőt 14,5-ért, egy másikat meg kb pontosan ugyanannyiért, mint itthon, csak itthon sehol nem volt az a szín/méret. Néhány akciós fehérneműt vettem annyiért, mint itthon a kínai vacak. Az olvasottak alapján sokkal jobb árakra számítottam, szerintem nem érdemes ezért kimenni.
2021. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Velemenyem szerint sok ember beleesik abba a csapdaba, hogyha valami olcso, akkor csak a ket ar kulonbozetet figyeli, azonban azt figyelmen kivul hagyjak, hogy mennyi idot/utat/uzemanyagot emeszt fel.


Mas dolog, ha peldaul a hatar mellett laksz, mert kb egy ora alatt kint lehet lenni vonattal, plusz van aki osszekoti egy becsi kiruccanassal is. Harmadreszt pedig szamit az, hogy fast-fashion vagy high end darabokert megy ki az illeto, az elobbiert szerintem tok felesleges. High endbe pedig nem sorolnam bele a Guess, CK, Armani es tarsait.

2021. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Még egy Emporio Armani sportzakót sem?


Mely high end márkákat ajánlod, ami viszont érezhetőbben olcsóbb, mint idehaza?

2021. júl. 22. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!