Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiún/férfin ciki a rózsaszín...

Fiún/férfin ciki a rózsaszín póló?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, a rózsaszín egyáltalán nem illik fiúhoz/férfihoz.
A póló típusától, és a többi ruhadarabbal való összhangtól függ.
Nem, mert nem a szín a meghatározó, hogy gáz lenne a póló.
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a világos rózsaszín nagyon jól tud kinézni, főleg ingben. A sötétebb, élénkebb rózsaszín pedig... hát nem tudom, nekem az úgy női szemmel női ruháknál se jön be annyira. De amúgy szerintem ez nagyon attól függ. Ha rózsaszín a nadrág, meg a póló is, az úgy nagyon sok így összességében, de ezt is lehet úgy variálni, hogy az összhang jó legyen.
2021. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Dehogy ciki! Imádom, te cuki kis nyuszifiú! Béla, 32


Komolyra fordítva a szót: nőként számomra teljesen kizáró ok, ha egy pasi rózsaszín pólót hord. Kb. az alkoholizmussal és a drogozással van egy szinten.

2021. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%
Ne befolyásoljon mások véleménye. Ha te abban érzed magad jól, akkor viseld azt. Ne hagyd hogy mások irányítsák a stílusodat. Egyébként pedig ez is csak egy szín. Lehet, hogy férfiak körében kevésbé népszerű, de én úgy gondolom, hogy senkit nem kell elítélni miatta
2021. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Nálam viszont jó pont. Aki ezt bevállalja, annak egészséges önértékelése van, nem gondolja/érzi azt, hogy kevésbé férfi attól hogy mi van rajta.
2021. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Annyira gáz mint a nőkön a kék szín.
2021. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt sugározza hogy valószínűleg ratyi az illető,mi lesz a következő miniszoknya? Egy férfi maradjon a férfias színeknél..
2021. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!