Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Indie kid stílusú ruhakat...

Indie kid stílusú ruhakat melyik boltba találok?

Figyelt kérdés
Szeretnek ilyen nagyobb straight nadragokat amiknek nem az a fő celuk hogy kiemeljek az alkatom. Ha tudtok olyan boltot ahol lehet ilyesmi nadragokat kapni nem olyan nagyon drágán akkor legyszi írjatok meg. Raknek be képet de nem tudom hogy kell Szval ha nm tudod milyen vagy csak nem ugrik be hogy melyik ruhakrol beszélek keress rá és kidob egy csomó jó outfitet. Én úgy képzeltem el hogy egy olyan nagyobb szagatott farmerhez felveszek egy crop top-ot vagy egy sima trikót ami haspolos (ha értitek mire gondolok) vagy esetleg turiban találok olyat?

#top #indiekid #straightfarmer
2021. jún. 16. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Felreirtam én baggy nadragokra gondoltam amik bő szabasuak
2021. jún. 16. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
2021. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Turkáló esetleg. Ott találsz simát,aztán alakítod kedvedre. De ha mégsem,akkor vegyél anyagot és egy ügyes varrónő megvarrja neked,pont a méretedre.
2021. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 nagyon vicces valaki a #3 nak pedig köszönöm ^^
2021. jún. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!