Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok volt már rá példa h...

Lányok volt már rá példa h gumicsizmaban volt labszagotok? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A lányok azt üzenik,hogy nem volt lábszaguk.
2021. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyrészt gumicsizma utoljára gyerekkoromban volt rajtam nyaraláskor, másrészt soha nincs lábszagom, mert rendszeresen tisztálkodok.

33

2021. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Nyár van, szóval teljesen normális, hogy beleizzad a lábad, vagy inkább bele èg. Gumicsizma esős időre való, leginkább őszre.
2021. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
3-as, de amikor ilyen hosszú szárú bőr csizmát viselsz pár órán át, akkor csak kap egy aromát, nem?
2021. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Okos kolléganőm képes volt felvenni a nejlonharisnyához az ilyen gumicsizma szerű boka csizmát. Mikor levette azt hittem elhányom magam az öltözőben. Fúj szinte csípte a szemem olyan büdös volt.
2021. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Na megjött a gumicsizma+büdös láb fétises...
2021. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az 5-ös megírta a frankót!

Ez így van, a nők sem félistenek, szharnak, húggyoznak, böfögnek, és hát ugye izzadnak ami bizony szaggal jár.

A többi csak rossz megátalkodott magyarázkodás, hogy én nem izzadok harisnyában mikor az műanyag és pont jól van párosítva gumicsizmával ami már önmagában sem szellőzik az anyagának köszönhetően.

2021. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
5-ös ha akár kicsit is attraktív hölgy én kíváncsi lettem volna a szagra xD
2021. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gumicsizmában lehet rendesen izzadni, de nekem valahogy bejönne a szaga ha egy nő lába bűzölögne ettől!
2023. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!