Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti hordtok szemüveget?J...

Lányok ti hordtok szemüveget?Jól áll nektek?Szeretitek?

Figyelt kérdés
Van olyan hogy egy lány szexisebb szemüvegben mint anélkül.Sok szemüveges lány van.

2021. jún. 18. 07:46
A kérdező szavazást indított:
Nem hordok szemüveget, kontaktlencsém van
Nem hordok szemüveget,sem kontaktlencsét
Szoktam szemüveget hordani rossz a szemem
Napszemüveget hordok
39 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány,de elmondom hogy én az egyik szememmel látok csak jól,a bal szememmel,a jobb szememmel homályosan látok.
2021. jún. 18. 07:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz a szemem, 29 éve kéne hordanom, de annyira gyűlölöm, hogy inkább szarul látok!

(nem az a baj, hogy esetleg nem áll jól, hanem nem tudom elviselni magamon - még 3D-s filmre sem szívesen megyek moziba, mert végigszenvedem)

2021. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 éve van szemüvegem. Nagyon rosszul látok ezért kell. De utálom. Nem áll jól és strébernek nézek ki benne
2021. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj hordani, mert nagyon rossz a szemem. Sajnos egyáltalán nem áll jól, viszont a kontaktlencse szóba sem jöhet nálam, úgyhogy marad ez. De egyébként nem utálom, és nem is szeretem, semleges.
2021. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves korom óta szemüveges vagyok, nagyon sokat javult a szemem. Most 30 évesen is hordom, és jól is áll. Viszont én magamat szemüveg nélkül szebbnek látom.
2021. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én felváltva hordom a lencsét és a szemüveget. Napszemüveget is szoktam hordani, természetesen lencsével.


Szerintem jól áll a szemüvegem, nyilván olyat választottam. Szeretem-e? Nekem a lencse praktikusabb sokszor, főleg ha nagyon hideg, vagy nagyon meleg van.

2021. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 miért nem próbálod ki a kontaktlencsét?


Én 7-16 éves koromig hordtam szemüveget, de mivel -9-es a szemem, így annyira lekicsinyíti a lencse, hogy nagyon hülyén áll. Már 9 éve kontaktlencsét hordok, nagyon szeretem. Viszont munkához szoktam sima monitorszűrős szemüveget hordani.

2021. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
100%
Én 17 évig hordtam szemüveget (utolsó 5 évben inkább lencsét), egy volt ami tényleg jól állt de amúgy nem szerettem mert mind nyomta a fejem a fülemnél. Végül megműttettem és így csak napszemüveget hordok de abból kész gyűjteményem van. Szinte egész évben hordom, mert világos a szemem és nagyon érzékeny.
2021. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy évig hordtam szemüveget, majd végül a kontaktlencsénél kötöttem ki. Azóta csak akkor veszek szemüveget, ha muszáj. Nem mondom, hogy a szemüveg nagyon rosszul áll, de szerintem nem is kimondottan előnyös rajtam és nekem nem kényelmes, nem komfortos és nekem macerásabb is. Valahogy zavar, hogy van valami a fejemen, a keret is egy csomó mindent kitakar, forgatnom kell a fejemet és vigyázni kell rá, tisztogatni kell, mert bepárásodik, mert esőcseppes, mert hozzáértem, hozzáért s hajam stb. Úgyhogy a kontaktlencsét sokkal jobban szeretem, arra nincsen semmi gond és kényelmes.
2021. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Viselek, szeretem, jól áll, viszont sokszor kényelmetlen.

Sportolni nem tudok benne (pl labdajátékok, mert volt már rá példa, hogy összetört), úszáskor le kell vennem, akkor viszont semmit nem látok. A maszk felett egy merő pára, főleg télen, stb.

Nem tudok napszemüveget hordani miatta, hozzáérek, vízcseppes lesz, de volt már, hogy valami miatt roncsolódott a lencse és cserélni kellett, ami nem két fillér.


Gondolkozom a kontaktlencsén.

2021. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!