Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem találok normál...

Csak én nem találok normál hosszúságú vagy hosszabb, feneket takaró pólókat? Hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hányadik pólómat veszem, de mindegyiket túl rövidnek találom. Leér a csípőmig maximum vagy a hasam aljáig vagy akár még addig se. Ha direkt nagyobbat veszek, akkor az max. csak szélesebb, de nem hosszabb. Most például edzéshez akartam venni valami full egyszerű, sima pólót, amit fel tudok venni leggingshez, de végül ez is rövid, az egész fenekem és mindenem kilátszik belőle. Ha olyat veszek, ami oversize az még egy fokkal jobb, de azzal is ért már meglepetés.
2021. jún. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Vegyél egy nagyobb méretű férfi pólót, azok hosszabbak, és a legtöbbön nem is látszik, hogy fiú póló.

2021. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen. Erre már én is gondoltam, lehet tényleg ez lesz. Köszi :)
2021. jún. 18. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok, 182cm, most sikerült vennem olyan pólót, hogy a combom közepéig ér (nem lehetett kibontani a csomagolást). Azóta abban alszok :-) Ja, kínaiban, ha nem különösebben érdekel a márka nézz szét egyben.
2021. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
housebrand-en tuti van
2021. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
H&M-ben láttam egy csomót múltkor.
2021. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bershkában van szerintem a legtöbb ilyen oversize pòló de szerintem bárhol találsz (H&M, Zara, NewYorker,stb)
2021. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!