Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú embernek áll...

Milyen típusú embernek áll jól az olíva szín ruhákban?

Figyelt kérdés

Sötét /vilagos haj?

Szemek?

Bőr szín?



2021. jún. 18. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem senkinek. Talán a nagyon világos bőrszínhez még passzol valamennyire.
2021. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem leginkább a szőke, szőkésbarna, vagy barna és világos bőrű zöld-barna szemű nőknek.


[link]

[link]

2021. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a ruha stílusától függ kinek miben áll jól ez a szín. Ha beírod googleba “olive fashion” sok mindent kidob.

De szerintem a vörös haj, világos bőr, szemszín mindegy, az nagyon dögös.

A természet színei, engem mindig vonzottak, így a barna-zöld, ha őszies, akkor sárga, zöld, piros, barma árnyalatai (szerintem ezért tartom dögösnek a vörös, zöld kombót).

2021. jún. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fehér bőrű vagyok és sötétbarna hajú. A szemem zöldes barnás. Úgy vettem észre nekem nagyon jól áll.
2021. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világos bőröm van, világosbarna hajam és zöldesbarna szemem, nem mondom hogy ez rajtam a legelőnyösebb szín, de szerintem nem áll rosszul.
2021. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 db olíva színű ruhám van, mert tetszett a szabása és nem volt más színben, így megvettem. Zöld szemem van, szinte porcelánfehér bőröm és vörös hajam. Nem áll rosszul.
2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sötétzöld,(néhol arany foltos) szemem van, világos, de meleg árnyalatú bőröm, és vörösesbarna hajam van. Nekem jól áll, eddig ezt a visszajelzést kaptam, meg persze nekem is tetszik magamon.
2021. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!