Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne ha női bugyikat...

Ciki lenne ha női bugyikat viselnék pl:női fecsket,franciát vagy tangat. Testalaktom 169cm 56kg vékony,viszont a fenekem elég nőies nagyon szépnek tartom és ezért gondoltam arra hogy egy női alsonemut hordanék?

Figyelt kérdés

Feminin srác vagyok,hetero.

19/f

Jöhet bárki véleménye.



2021. jún. 21. 06:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj nem belédkötni akarok,de ha hetero vagy nem hordasz női fehérneműt. :) Tehát igen ciki lenne.
2021. jún. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
Ha hetero vagy minek akarsz női fehérneműt hordani? Igen brutál ciki lenne
2021. jún. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
A női fehérneműben nincs helye a csomagodnak... Igen, ciki lenne.
2021. jún. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyrészt női bugyit,tangát hordok
2021. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%

Te jó isten. Hát ez ultra ciki.

Még ha csajozni is akarsz ezzel, és a nő meglátja hogy női cucc van rajtad, na hát akkor biztos hogy pofon vág és odébb áll. Hogy állt le egy ilyen ökörrel aki a saját nemét se tudja viselni, ez szégyen. Ha te így döntesz, magadra maradsz. Ráadásul nem véletlen van feltalálva a férfi boxer, fecske vagy bugyi ugyanúgy tudod hordani de ha te úgy döntesz hogy csajosat hordasz és ezzel már lengeted a nem változtatást mert kiscsajt csinálsz magadból ez a te dolgod lesz. Viselned kell a következményeid és lesz aki akkorát röhög rajtad. Én csak sajnálni foglak. Ja az plusz ha a boltba azt mondod hogy magadnak veszed az eladó csaj szemei biztos kikerekedik azt hát elengedi. De az élet pofon vág. Ennyi. Fogadd el tanácsaimat, vagy ha nem hallgatsz és magad okozod a gondot ideje beletörődnöd hogy kirekesztés áldozata leszel.

2021. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Gyönyörű lehet, ahogy kificcen a zacskód. Ott halna hamvába a hangulat, totál libidó gyilkos lenne.
2021. jún. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Hetero...ja, anyám meg szűz.
2021. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ebben semmi ciki...

Azt visel mindenki amit szeret, ezt el kellene már fogadni a mai világban.

Nekem pl a lányok bokavillantós nadrágjától jön rám az undor.

Meg a tüdő gatyától, szóval ennyi. De én nem szólok semmit sem, mert nem is érdekel.

2021. jún. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki aztán döntsd el
2021. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
női fecske nem létezik, telifenekes bugyinak hívják vagy nagymama bugyinak
2021. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!