Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elszúrtam a rendelésem....

Elszúrtam a rendelésem. Szerintetek mekkora lehet a két méret közötti különbség?

Figyelt kérdés

Rendeltem az Orsayból egy bő szárú overált. A baj csak az, hogy félrekattintottam és M-es helyett S-es ment a kosárba, amit persze már csak a visszaigazoló e-mailben vettem észre. Nem mondom hogy esélytelen hogy rám jöjjön, főleg mert átlapolt fazon és lenge anyagnak tűnik, de nagyon bosszant a dolog. A rendelést már törölni, módosítani nem lehet, most beszéltem az ügyfélszolgálattal. Tudom, 14 napig visszavihető de külföldön vagyok, anyám veszi át a csomagot. Csak reménykedek, hogy mégis jó lesz.

A termék, amit rendeltem:

[link]



2021. jún. 21. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
meg kell tagadni a csomag átvételét és utána kell rendelni egy jó méretet.
2021. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudtam, hogy ilyet is lehet. Az ügyfélszolgálatos csak azt mondta, hogy határidőn belül visszaküldhetem, visszavihetem az üzletbe. A futár nem fog balhézni amiért anyum nem veszi át a csomagot?
2021. jún. 21. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem tudja esetleg visszapostázni?
2021. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor anyukád visszapostazza, ne baszogasd mar a futarral.

Tudod mennyit dolgoznak...

2021. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mennyit dolgoznak, épp ezért kérdeztem, mert a futárral se akarok kicseszni hogy nem vesszük át a csomagot. Köszönöm.
2021. jún. 21. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a telefonszám, akkor hivd fel
2021. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy előre nem szoktak telefonszámot küldeni, csak amikor már 10 percre vannak, akkor hívnak. Plusz még át se adták a csomagot a futárszolgálatnak, ezért is reménykedtem hogy talán törölni kehet a rendelést, de nem. Kb majd egy hét múlva fogják kézbesíteni. Köszi, hát akkor nincs más mint visszapostázni, vagy adni egy esélyt, hátha mégis jó lesz. :(
2021. jún. 21. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!