Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a szoknyához milyen...

Ehhez a szoknyához milyen felsőt kereshetnék nyári esküvőre? Felvehetem egyáltalán esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]

Őt szereztem be 2 éve. Szerintetek felvehető nyári esküvőre?

Elég vastag egyébként, de egyszer hordtam összesen és akkor is ilyen jó áron szereztem be.


Magamról: világos bőr (addigra lebarnulok?), sötétszőke haj, szürkéskék szem.

163 centiméter, nagyon vékony testalkat 49 kg és ne bántsatok, világéletemben ennyi voltam:(! Vékony a derekam, van csipőm, de felsőtestem elég vékony, mellem is A kosaras. 24 éves vagyok.


Közeli barát esküvője lesz, nem vagyok semmilyen szerepben. Köszi.



2021. jún. 22. 00:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az ilyesmik is nagyon szépek szerintem

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A linkelt ruhák mind pántosak, hogy jön ide a mellméret? Bár egyébként aránylag nagymellűként elárulom, hogy a pánt nélküli is pont a kicsiken mutat jól, ráadásul te akár tapadós melltartóval, bimbótapasszal vagy mindenféle melltartó nélkül is felvehetsz ilyet simán. Nem fog leesni rólad, ha jó a méret, mert nem maga a melled tartja a ruhát a helyén.
2021. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mondanám, hogy régen minden jobb volt, de tényleg.. még a gyakori is.. :D köszöntem
2021. júl. 6. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!