Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon melyik üzletekb...

Magyarországon melyik üzletekben lehet normális push up-os és alakformáló legginget, nadrágot, harisnyát kapni ami nem gagyi?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Bershka
2021. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És bármely normális fehérnemű üzletben (Ázsia Centeren innen és túl). Márkát nem írok, mert Dunát lehet rekeszteni velük.
2021. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak is a Calzedonia.
2021. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. pont, hogy márkák érdekelnének, amik szerintetek jók, mert neten hiába nézegetek, ott nem fogják írni ha egy kalap sz... :D
2021. jún. 23. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, férfiként nem tudom sajnos megmondani, melyik a jó. :)

Az igazság az, hogy M.o.-n szinte csak a "kommersz" márkákat lehet beszerezni: Fiore, Gatta, Gabriella, LineaOro, Donna B.C., Calze D'oro, Annes, Marilyn. Ezzel nem azt mondom, hogy ezek nem jók!

De ha a legjobbakból akar valaki venni, azt szinte csak elvétve árulják: Oroblu, Falke, Pretty Polly, Aristoc, Gerbe, Kunert, Pamela Mann, Platino, Hēdoïne stb.

2021. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%
engem az érdekelne férfiként, hogy a nőket mi vesz rá arra, hogy átverjenek másokat. miért nem megy el az illető edzeni, és akkor birtokolhatna valódi vonzó fizikumot. én már a szivacsos melltartót is felháborítónak tartom, de ez a fenék gömbölyítő ruha még inkább dühít. az egész jelenség társadalmilag káros.
2021. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!