Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vissza tudom vinni címke...

Vissza tudom vinni címke nélkül a H&M-ből vásárolt felsőt?

Figyelt kérdés
Természetesen van hozzá blokkom, benne vagyok a 30 napban és egyáltalán nem viseltem, ez látszik is rajta. Csak az a baj, hogy leszedtem a címkét már, mert buta voltam. Vissza tudom vinni így?

2021. jún. 23. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem
2021. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg, cimke nélkül vetted :)
2021. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha a cimkét még nem dobtad el, akkor visszaveszik, de ha a kukában landolt, akkor nem.
2021. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megvan a címke, nem dobtam ki.
2021. jún. 23. 08:50
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer visszabiggyesztettem egy kis ragasztószalaggal, hogy ne látszódjon és visszavittem.Gondolom gyorsan le is esett, de nem vették észre.
2021. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
88%
Igen, visszaveszik csak vidd a címkét ha megvan. Igazából a blokk a lényeg.
2021. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%

Kedves kérdező!


Én jelenleg a H&M-nél dolgozom, úgyhogy első kézből tudom megválaszolni ezt a kérdést. Az a cetli, amiről beszélsz a visszavételhez nem szükséges. Ennek olyan oka is van, hogy a vásárláskor sem biztos hogy már rajta volt a ruhán, hiszen ezek könnyen leszakadnak. Viszont ha megvan a cetli, nagyon örülünk neki ha azzal hozod vissza. Egyik előző válaszolóra reflektálva viszont inkább ne próbáld meg te magad visszaragasztani. Van hozzá belövő pisztolyunk, azt majd mi megoldjuk.


Persze előfordulhat, hogy mivel címke nélkül van a ruha, jobban meg fogják nézni (pl megszagolják, nincs e különös szaga vagy nem e volt mosva), de amennyiben tényleg nem volt hordva úgy biztosan visszaveszik. Egyébként is a ruha beazonosításához a belső címkét kell nézni, csak lustaságból (vagy időhiány miatt) nem szoktuk mindig ellenőrizni azt is, úgyhogy ha azt nem vágtad ki és a blokk is megvan, nincs probléma.

2021. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült visszavinnem, köszönöm szépen a választ mindenkinek, hálás vagyok! :) Mentek a zöld pipák!
2021. júl. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!