Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek az f&f ruhákat? Mo...

Szeretitek az f&f ruhákat? Mostanában több ruhát is vettem a tescoba. Tetszenek és talán nem az a nagyon rossz minőség.

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Néha nagyon klassz cuccokat ki lehet fogni minimis áron.
2021. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Cipőkben voltak olyanok, amiket kb csak ott tudtam értelmes áron meglőni.

Persze a minőségük a kifogásolható kategória, de a hivatalos gariidőt mind letöltötte.


Az ingeikkel régebben elégedett voltam, de átálltam a H&M-re.

2021. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Magasderekú farmert imádom. Csak olyat veszek és csak az F&F-et.

Illetve a pizsamákat is szeretem, szépek vannak ott :)

Mindig bevásárolok ha -20 / 30% kedvezményes napok vannak :D

2021. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok cuccom van innen, nadrágot máshol nem is szoktam venni (farmer, melegítő), de pólót, pizsamát, sapkám is szoktam. Szerintem teljesen jó a minőségük, ha van leárazás azt én is kihasználom :) Annyi, hogy nálunk nincs olyan nagy választék, de nagyobb tescokban lehet több minden van.
2021. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nálunk is kis tesco van csak,de azért itt is találok.

Néha elmegyek a nagyba is másik városba.

2021. jún. 25. 12:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég sok ruhám van onnan, főleg elegánsabb felsők. Nagyon jó az ára és a minőségükkel se volt soha bajom.

Egyedül egy fekete farmerrel jártam rosszul még régebben, elképesztően büdös volt, hiába mostam ki. Rengeteg trükköt kipróbáltam de nem jött ki a szag így végül kidobtam. Azóta erre figyelek, más boltban is megesik. Azt olvastam valami festési hiba lehet az oka.

2021. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
csak otthoni ruháim vannak onnan, de egész jók árukhoz képest
2021. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen nyári ruhám van onnan. Azonban évek óta megvan igazi klasszikus darab, nagyon szeretem. Nem látszik rajta, hogy milyen régi pedig sokat hordom. Érdemes volt megvenni, habár emlékszem, hogy nem volt olcsó.
2021. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nèha jó, nèha nem.
2021. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!