Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Már az öreg nők is megbolondul...

Már az öreg nők is megbolondultak? Úgy öltözködnek, mint a fiatalok?

Figyelt kérdés
Az előbb majd lehidaltam az utcán. Láttam két 65 körüli nőt miniszoknyában. Igen, szó szerint: miniben! Az egyik tiszta ősz hajú volt, a másik festett tucatvörös hajú, de mindkettőnek csak combközépig érő szoknyája volt. Mondjuk nem volt rossz lábuk, az ősz hajúnak különösen csinos lábai voltak, de ennyi idősen ez azért mégiscsak túlzás, nem? Amúgy tegnap is láttam több nőt (55 és 59 körüli nénikéket) miniben. Ez lesz az új trend? Miniszoknyás nagyik?

2021. jún. 25. 11:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
99%

És ez most miért zavar? Ha jól néz ki miért ne hordhatna?

Engem nem zavarná, biztos rohadt melege van...

2021. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Átvették a trendet. De amúgy is jó lesz hozzászokni, a mi generációnk ha megöregszik tartja a szokásait, ahogy a mostani öregek nagyja a magukéit.. lesznek ám itt vicces dolgok.
2021. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért fáj neked ennyire, hogy más mit vesz fel?

A 65 év körüli középkorú nőket egyébként sem mondanám “nagyon öregnek”.

Ha ez tetszik nekik, azzal semmi baj. Ugyanolyan joguk van felhúzni a miniszoknyát, mint a pár éve még Kylie Jenner imitátorként nyomuló tiniknek az 5 számmal nagyobb, csöves stílusú melegítőszetteket, ami jelenleg hatalmas divatnak örvend.

A személyes ízlés és az, hogy kinek mi áll jól, nincs korhoz kötve.

És igen, van, akinek 65 évesen is baromi jól áll a miniszoknya vagy a bőrdzseki, és van, akin 16 éves létére abszolút felejtős.

2021. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Mit hordjon, fejkendőt meg otthonkát? 100 évvel le vagy maradva.
2021. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Engem sokkal jobban zavarnak azok, akik szerint 50 év fölött egy nő csak krumpliszsákban mehet az utcára!

Amíg az alakja megengedi, miért ne járhatna miniben?

Meg a másik zavaró, a huszonéves "husis" nők miniben - nekik tényleg nem való a sonkáikra!

2021. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Hú, hát ez tényleg olyan látvány, amitől az ember lehidal. Pont olyan, mint egy zöld mókus fogát mosó földönkívüli szörny, vagy egy repülő lila unikornis baseballsapkában. :D

Ha nem értenéd az iróniát, szólok, hogy ma már midenki mindent hordhat, ami kényelmes vagy tetszik neki, nincs ilyen, hogy életkor szerinti ruházat.

Nagyikoromban, ha csinos lábam lesz, lehet, hogy én is fogok miniszoknyát felvenni, úgyhogy majd bámulhatsz (és írogathatsz a Gyakorira). :)

Nyugodtan pontozz le, de nem értem, miért zavar, ki mit hord. Ha nem tetszik, legfeljebb nem nézel oda...

2021. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, kegyesen megengedem neked, hogy nagyi korodban miniszoknyát viselj, de csak akkor, ha olyan szexik és formásak maradnak a lábaid, mint amilyenek most. Egyet ígérj meg: nagyiként nem fogod tucatvörösre festetni a hajadat, mert az az öregasszony-hajszín valami rémes.
2021. jún. 25. 12:03
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Az év legmelegebb napjain mégis mit vegyenek fel? Bundakabátot? 😂

Még valami: amikor konkrétan minden leolvad az emberről, a praktikusság jóval mérvadóbb, hogy ne sülj meg, mint kényszeresen azt lesni, hogy a 12-17 évesek miben nem röhögnek ki.

2021. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Vannak szép, vékony, szellős anyagból készült hosszú szoknyák is.
2021. jún. 25. 12:06
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Köszönöm, hogy megengeded, hogy miniszoknyát hordjak öregkoromban! :) Hálából megígérem, hogy csak akkor veszek föl ilyen keveset takaró ruhadarabokat, ha esztétikai szempontból nem sért másokat a kinézetem. :) Amúgy lehet, hogy akkorra már a csador lesz a kötelező... :D

A tucatvörös nénikés hajszín nekem is a halálom, úgyhogy ilyenre biztosan nem fogom befesteni a hajamat, még ha divat is...

2021. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!