Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már SHEIN-ról...

Rendeltetek már SHEIN-ról bikinit? Ha igen, meg voltatok/vagytok elégedve a mérettel, az anyaggal és a tartósággal?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igen, és igen.


A tartóssághoz annyit, hogy a medencében a sok hülye éles leülőn hajlamos bolyhosodni, de azt itthon vásárolt bikiniknél is tapasztaltam, és nem feltűnő, csak én látom közelről.

Szóval teljesen átlagos bikinik, én mindet imádom, amit onnan vettem - és nem jönnek szembe itthon.

2021. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindhárom kérdésre igen a válaszom. Sokkal több a választék, különlegesebb bikiniket lehet ott kapni, mint itthon akárhol láttam. A tartósság meg amúgy kinek mi számít tartósnak. Én nyaranta szoktam váltani a bikinijeimet, a tavalyi is Sheinről volt, a tavalyi nyarat kibírta. Idénre már rendeltem egy másikat. Egyik ismerősömnek viszont van egy elég régi bikinije ami jó drága volt, de évek óta jó egyáltalán nem kopott ki az anyag meg semmi. Na egy Sheines bikini 5-10 év múlva rendszeres használat mellett biztos nem lenne sehol. De mondjuk nem is arra vannak tervezve
2021. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!🙏🏻
2021. jún. 28. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ide írok,de hátha tudok segíteni. Most rendelnék először (fürdőruhát) az oldalról és az hiteles, hogy 15-18-ra írja az ingyenes postázással az étkezést vagy azért szokott késni? Én csak eBay-t ismerem onnan simán kellett várnom mindig két hónapot. Köszi!
2022. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4, Reális, nagyjából két, két és fél hét. A DPD pontosabb és jobban nyomon követhető, ha az Express One hozza, ott sokáig kb. semmi infó, majd egyszercsak közlik, hogy akkor ma jövünk... de mindkettő meg szokott érkezni időben.

Újabban néha késnek az oldalon megadotthoz képest, de ezt úgy értsd, hogy mondjuk 1-2 nappal utána jön meg. Régebben volt hogy a kiírt előtt is kézhez kaptam már.

2022. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szóval mondjuk ha július 20-án indulsz nyaralni, akkor necces, de ha csak augusztusra kell, akkor rendeld meg nyugodtan. :)
2022. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon szépen köszönöm! Ha már ilyen segítőkész vagy még egy kérdés: ha elhúzom holnap/holnaputánig a válogatást, akkor itt is ugrani fog az éRkezési dátum mint Ebay? De itt mondjuk csak azzal az 1-2 nappal és nem hónappal? Köszi!
2022. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, papíron ott is ugrik, de picit talán szerencsétől is függ.

A legutóbbi rendelésmnél úgy vettem észre (nem tudom, hogy kivételes alkalom volt, vagy ez az új módi), hogy hullámokban engedik át őket a vámon (vagy az elosztón, ezt nem tudom).


Pl. én rendeltem május 7-én, 16-20 között kellett volna megjönnie, ugye 20. pont péntek volt, nem idegeskedtem... de 24-én már írtam nekik, hogy amúgy mégis mire számítsak, mert így még nem jártam - 25én jött meg a csomag.

Egy barátnőm utánam pár nappal rendelt, talán 11 vagy 12-én, neki 26-29 kellett volna megjöjjön, még mondtam is neki, hogy számítson késésre, és velem együtt kapta meg 25-én.

Valószínűleg valahol útközben összevártak egy nagyobb adagot.

2022. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi így már sokkal nyugodtabban rendelek egy vad idegen oldalról.:)
2022. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!