Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kelt felháborodást...

Miért kelt felháborodást az,ha egy erősen túlsúlyos nő miniszoknyát,rövidnadrágot vagy bikinit visel?

Figyelt kérdés
Nekik nem szabad nyáron lazán öltözködniük? Ők nem érezhetik magukat komfortosan? Sajnálom őket,amikor megjegyzéseket tesznek rájuk,gúnyolják őket.

2021. jún. 28. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
mert az emberek egyik része lelki nyomorék, nem is fárasztja le magát estére, ezért inkább a másikon polírozza magát
2021. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ez talán nem felháborodás, hanem az esztétikai kép elrontása.
2021. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kinek mi az esztétikus? Számomra egy kövér női test esztétikus,de egy 40 kg-os pipaszár lábú,csontos nő nem. Ők pedig mind bikiniben vannak a strandon.....
2021. jún. 28. 17:54
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
A jó ízlésnek is van egy határa. Teltként is lehet csinosan, lengén öltözködni csak ehhez az első lépés, hogy ne hazudjunk ebben magunknak.
2021. jún. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, a hatalmas sörhassal, lógó csöcsökkel mászkáló férfiakra soha nem tesznek megjegyzést, engem meg 60 kilósan lekövéreztek, meg hogy takargassam csak magam.
2021. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled. Képzeld hogyan néztek ránk,mikor a volt barátnőmmel megjelentünk egy strandon,a maga 192 kg-jával. Igaz nem bikiniben volt.....

Az lett volna csak a megrökönyödés,ha abban van.

2021. jún. 28. 18:36
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen emberek mindenkit leszólnak mert szerintük csak ők néznek ki jól.

Én magas és vékony férfi vagyok (190 cm 77kg) és nekem is szóltak már be hogy vékonyak a lábaim..mintha tehetnék róla, gyerekkorom óta vékony vagyok, ráadásul edzek is de nem akar vastagodni a lábam.

2021. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Mert sok ember valamilyen megmagyarázhatatlan okból utálja a kövér embereket, vagy épp a nőket, vagy épp azokat, akik máshogy öltöznek/élnek, mint ahogy szeirntük illik, vagy mind a hármat egyszerre.


Múlt héten egy halom félmeztelenül mászkáló pasit láttam az UTCÁN a BELVÁROSBAN, én meg attól akadtam ki, hogy egyesek már pólót se bírnak felvenni, de nőket vegzálnak ha valami túl rövid - szerintük...

2021. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem felháborodást kelt, csak nagyon fura.
2021. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amikor az említett exemmel strandon voltunk,több félhangos megjegyzést kaptunk.Pl.disznókat is beengednek,vagy ekkora undorító nő.Persze,hogy elpityeregte magát.
2021. jún. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!