Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi magyar márkákról? Budmil, Mayo Chix, Amnesia, Devergo? Jobbak vagy rosszabbak mint pl. a H&M, Mango, Zara?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Divat szempontjából szerintem rosszabbak, de mindenkinek más tetszik
2021. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy a Budmil magyar. Gyerekkoromban nagy szám volt. Volt nekem is Budmil hátizsák, meg melegítő. Az elmúlt években meg alig hallottam róla. Mintha elfelejtődött volna. Máson se szoktam látni.
2021. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Budmil, a '90-es években valóban nagy durranás volt egy hazai sportmárka az Adidas ellenében, de azóta nagyon eljárt felette az idő, nem csodálkoznék, ha hamarosan bejelentenék a csődjét.

A Mayo Chixet és az Amnesiat nem tudom kommentálni, de a Devergo tök átlag farmergyártó cég. Nem nagyon kínai, de azért nem is hiper-csúcs minőség, kb. a Levi's és a GAP közé lőném be. Nem fakadnék sírva attól, ha holnaptól csak Devergo nadrágot hordhatnék életem végéig, de mondjuk az ilyen feliratos pólók meg táskák nem az én világom. A fast fashion göncöktől minőségben fényévekre van, marketingben meg nyilván mögötte.

2021. jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Budmilt. Gyerekként mindig onnét kaptunk iskolatáskát a tesómmal, tartósak voltak. Van onnét téli kabátom, jó meleg és egy utcai cipőm. Most vettem onnét egy táskát és sportcipőt, mert leárazások vannak és nagyon jó áron voltak.
2021. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as válaszolónak...a Budmil él és virul, csak 35-40 ezer egy téli kabát, 18 ezer egy táska, nagyon megdrágult. Ezért nem veszik annyian. A kabát minősége pedig fene tudja, szerintem nem annyira tartós. 3 kabátom van tőlük, egyet alig hordtam, az rendben, a másik kettő közül az egyiknek a kapucnin az anyag szétfeslett a varrásnál, 1 év után, a másiknak meg a steppelt részen a cérna szakadozik. Jó, hogy féláron vettem őket, amúgy 25-35 ezerért megütne a guta.
2021. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mayo, Amnesia elég jó, bár néha felsők esetében ott is van gagyi anyag, de 95%-ban rendben vannak, jó az anyag, tartósak, nem annyira bolyholódnak. Nekem több cuccom van tőlük. Én már nem veszek kínai vackot sok-sok éve, csak Amnesia, Mayo, Blue nature, Masca, rouge avenue cuccaim vannak, elsősorban felsők. Mindegyik kibírt 3 évet, mosógépben mosva. H&M felsők elég vékonyak, a nadrágot általában jók, de meg kell nézni. Zarában sokszor olyan gagyi anyagúak a ruhák, sosem vettem onnan. Amikor Mallorcán voltam, ott vettem a Zarában, na azok teljesen más minőségűek voltak, mint az itthoniak. Ráadásul leértékeléskor fillérekért lehetett hozzájutni. Két felsőt vettem anno, 2007-Ben, nyáriakat, 10 eurónál nem volt több a kettő, akkor még a kínaiban sem kaptam ennyiért felsőt. Itthon minimum a duplája volt, sokkal rosszabb anyagból.
2021. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!