Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok push up-os bikinit ?

Hol találok push up-os bikinit ?

Figyelt kérdés
Mindenhol...de nem az a sima ott egy szivacs vagy csak kemény a melltartó félét keresek, hanem ami tényleg extrán ki van párnázva. Kicsi a mellem így rendelni a méretemben nem hiszem hogy tudnék mert a C kosaras a legkisebb méret. A Victoria Secret oldalon nézelődtem, de nem tudom azok mennyire párnázottak és nagyon drágák.

2021. jún. 28. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Legyen az akkora, amekkora, ne mutasd nagyobbnak.

Te sem szeretnéd másokban, ha többnek mutatnák magukat, mint amik valójában.

2021. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
H&M
2021. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
New Yorkerben sok ilyen van.
2021. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Ha nem érzem magam jól akkor mi értelme van? Az hogy vegyek fel egy olyat amiben egész nap csak takargatom magam és inkább van hogy nem is megyek sehova az miért jó? Ha nekem nem jó úgy akkor teszek azért hogy jobb legyen.. A párom tudja mekkora, de attól még magamnak is akarok tetszeni.
2021. jún. 29. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

De mi is az pontosan, amitől rosszul érzed magad? Egy teljesen objektív valami, vagy inkább valami mély, a tudattalanodba teljesen beépülő, kimondatlan, de mindennap tapasztalt társadalmi elvárás a nők felé? Ismétlem, ez nem tudatos, ez tudat alatt épül így fel. A tudatodba csak az jut el, hogy magadnak tetszel-e, de az, hogy mi tetszik magadnak, döntő részben külső behatáson, a mindenkori környezeted által preferált testképeken fog alapulni.

Számomra a magamnak tetszés nem abból épül fel, hogy közvetve, tudat alatt minél több embernek tetsszek, hanem abból, hogy a páromnak tetsszek, a többiek számára igényes, jó kiállású legyek, és eközben pedig a látszat a valóságot is fedje.

2021. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem tetszik hogy már 5.es voltam és már nem tetszettem magamnak. Azóta szeretnék nagyobbat. Az hogy nem állnak a ruhák rajtam úgy ahogy szeretném. Egy A-s mell kicsi és laposnak tűnik. Nem érzem olyan nőiesnek magam,vonzónak. Nem tetszik az hogy mindig eláll a melltartó pl. Ha nézel egy c-s vagy b-s méretet ott is látod hogy nem csak a melltartót látod hanem a mellett is. Nekem az tetszene ha lenne mellem. Teszek is hogy próbálok enni de ilyen vagyok és nem tudok úgy hízni vagy oda. A családban meg mindenkinek nagy van, mármint tényleg nagy. Nekem már egy szép B is elég lenne. A formával nincs bajom de nagyon rossz higy sokmindent nem tudok felvenni... Mindenki mondja hogy a lapos csajok szarok és egy nőn legyen mit fogni.. Mindig küzdöttem hogy ne legyek pálcika és az miatt hogy szarul éreztem magam le is fogytam, kb 44kg vagy kevesebb is lehettem.18 vagyok 166cm szóval az nem normális! Kb most kezdek rendbe jönni de ha nekem az szép akkor nem tudok mit tenni.
2021. jún. 29. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!