Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen oldalt tudtok, ahol...

Milyen oldalt tudtok, ahol lehet tanulni divattervezést?

Figyelt kérdés

Az nekem teljesen mindegy, hogy magyarul van-e, vagy angolul. Youtube-on néztem, de ott nem nagyon találtam sajnos.


Esetleg tudnátok valamit ajánlani, lehetőleg ahol ingyen lehet tanulni, ilyeneket például, hogy milyen anyagok léteznek, hogyan kell varni, színteória vagy csak simán ruhatervezés?


Már nagyon rá vagyok erre a témára kattanva, szoktam itthon ruhákat rajzolni (a ruhatervezést kicsit még túlzásnak érzem használni).


Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2021. jún. 28. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Sziaa. Én divatiskolába jártam,pontosabban divat-és stílustervező szakmám van. Ha szeretnél rám írhatsz:)

De hogy a kérdésedre is válaszoljak,szerintem ezt kicsit nehezebb otthon tanulni,amíg online oktatás volt addig nekem sikerült találnom olyan youtube videókat,hogy pl hogyan varrjak be egy cipzárt szépen ilyesmik. (Vannak pinteresten nyomtatható szabásminták,de írtad hogy ez a része még kicsit túlzás lenne)

Hogy milyen anyagok léteznek ez azért szerintem kicsit unalmasabb része a divattervezésnek :D de szerintem tudnék hozzá átküldeni anyagot.

Egyébként én szívesen megnézném a ruhatervezéseket amiket rajzolsz.

2021. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!