Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek bejön, ha egy...

Lányok, nektek bejön, ha egy fiú szandálban, vagy papucsban jár nyáron?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen mezítlábas viseletre értendő, ezentúl megfelelően ápolt lábakra.

2021. jún. 29. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Szandál igen, papucs nem.
Papucs igen, szandál nem.
Nem.
51 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon nem. A papucs otthon és strandon oké, de nem utcai viselet. Szandál meg úgy 5 éves korig elfogadható egy kisfiúnak.
2021. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy az első észjárását követem, egy férfi rohadjon bele a nyári 36 fokban is a zokni-zártcipő kombóba.

Gratula!

Kérdező!

Ne a sok fhasz idegennek próbálj megfelelni, főleg az eszetlen pitcsáknak, hanem öltözz ésszerűen magadnak.

Sokkal komfortosabban fogod érezni magad.

2021. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én nem láttam még jól kinéző férfi szandált.. Szerintem nem is praktikus, tiszta kosz lesz benne a láb. Én is cipőben vagyok mindig.

L

2021. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem közömbös, hogy ki mit visel a lábán, csak abba ne szóljon bele senki, hogy én mit veszek fel. Egyébként én is mindig cipőt viselek.
2021. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Nyilván nem "tiltani" akarom, felőlem hordja aki akarja, de magamban én is úgy gondolom, hogy nem "normális helyre" való viselet, inkább csak strandra, kertbe. (Én is csak ezeken a helyeken hordok papucsot, nem szokott "belerohadni" a lábam egy vékony, jól szellőző nyári cipőbe.)

2021. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
ha jó pali, akkor én miattam járhat bármiben
2021. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nyaraláskor meg strandra teljesen praktikus
2021. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
nekem mindegy
2021. júl. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
#2 te meg akkora tard vagy hogy mar faj, mintha barmennyire is huvosebb lenne szandalban... A cipok megsugom neked: LEGATERESZTOEK, szoval ha csak ez az erved akkor ugyan ott vagy, de pont annyira zarnak hogy a budos labszagodat meg nem erzem
2021. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
38%
Szerintem bunkóság.
2021. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!