Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjam meg a stílusom...

Hogyan találjam meg a stílusomat ha úgy érzem semmi nem áll jól nekem?

Figyelt kérdés
Magas, vékony gimis lány vagyok. Leginkább fekete ruhákat hordok de nem zárkózom el a színestől se. Szeretek pulcsit/kardigánt hordani. Inkább sportos vagyok, de az elegáns stílus is tetszik. Úgy érzem semmi nem áll jól és nem érzem jól magam a ruháimban ezért szeretnék változtatni. Tudnátok mutatni szetteket amik ezek alapján jók lehetnek nekem? Előre is köszönöm a segítséget.

2021. júl. 6. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Olyat hordj, ami neked kényelmes. Olyat, ami nem biztos, hogy másnak tetszik. Kit érdekel, hogy más mit gondol.
2021. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthető voltam. Magamnak szeretnék csak megfelelni, viszont még nem találtam meg azt a stílust amiben jól érzem magam.
2021. júl. 6. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha hosszú, és szép lábaid vannak, ajánlom a derékban szűkített egyberuhákat, és a szoknyákat. Ha sportos alakod van, törekedj arra, hogy nőiesebbé tedd. Ezt a derekad és a melleid kihangsúlyozásával tudod elérni.

Nem azt mondom, hogy hordj extrán kivágott, rövid, és átlátszó cuccokat, hanem inkább csak szépen, finoman.

Remélem tudtam segíteni!

2021. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!