Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az off-white cipőkről tényleg...

Az off-white cipőkről tényleg nem szokás levágni azt a fityegő sz@rt? Úgy szokás hordani, hogy rajta van?

Figyelt kérdés

És levenni máshogy nem lehet, csak levágni?

Ergo ha én levágom, mert nekem úgy tetszik, akkor máris csak a negyedét éri a cipő, ha esetleg egyszer eladnám?



2021. júl. 7. 00:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy az a kis fityegő (a "tag") a fűzőre csak simán rá van húzva többnyire, ezért nem kell azt levágni, csak kifűzni, és leszedni róla. Amúgy hozzátartozik a cipőhöz. De szerintem idétlen azzal hordani. Eladáskor pedig a korrekt állapot, és minden meglévő eredeti tartozék (tag, többi fűző) jelent sokat.
2021. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2. Most megnéztem és valahol tényleg csak a fűződő van ráhúzva, de én élőben pl. ilyennel találkoztam:

[link]


(Egyik ismerősömnek van ilyen)

2021. júl. 7. 18:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Fűzőre*
2021. júl. 7. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, jogos...Ez is olyan szerintem, mint a klasszikus kötegelő (vagy kábelbinder): csak az egyik irányba működik...:D Mivel én nem igazán vagyok újra eladó (reseller), és levágnám róla.
2021. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Végülis még én sem adtam el soha cipőt, csak olyan frusztráló érzés, hogy ilyen drága és “tönkreteszem” az eredetiségét…

De ha veszek akkor levágom.

De lehet hogy akkor inkább nem is veszek…

Vagy keresek olyat, ahol a fűzőjén van.

2021. júl. 7. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, így már értem, hogy miért merült fel benned a kérdés. Amúgy a modell, amit linkeltél, elég király. Mindenki döntse el maga :D Kicsit olyan ez, mint hogy a sapin rajta hagyja-e valaki a matricát...
2021. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Árcédula is maradjon /s
2021. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
33%
Amúgy huszadannyit ér, mint amennyiért eladják. Ha levágod, ha nem, teljesen mindegy. (Mármint egy épeszű embernek). Amúgy szerintem szánalmas, hogy egy cipőt azért hordasz, hogy gazdagnak tűnj. Szerintem vágd le, és úgy hordd, ahogy tetszik.Am ha gazdagnak akarsz rűnni, miért nem veszel aligátorbőr cipőt, ami tényleg annyit ér?
2021. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok gazdagnak tűnni.
2021. júl. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!