Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én járok így,hogy a...

Csak én járok így,hogy a rendelt ruhák nem jók rám? Többszőr rendeltem már,küldhetem vissza megint,mert bő. Inkább elmegyek üzletekbe. Unom visszaküldözgetni.

Figyelt kérdés

S-s a méretem,hiába rendelek S-et vagy,ha úgy van méretezve,hogy S/M.

Rövid overált rendeltem.

Bő rám,de nagyon.

Nem áll jól.


2021. júl. 7. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Rendelek*
2021. júl. 7. 12:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem is szoktam rendelni semmit, mert tudom, hogy amikor az üzletben próbálgatok, akkor is alig találom meg a jó méretet.

Tényleg nem értem, hogy tudnak ennyien rendelni úgy, hogy jó legyen rájuk minden. 😶

2021. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mérettáblázatot is nézed? Mérd le magad pontosan. Illetve honnan szoktál rendelni?

Én h&m, sinsay, reserved oldalakról általában. Sinsay, reserved általában pontos. H&m sokszor nagy rám, meg a Zara ruhák is mindig hatalmasak. (Alacsony vagyok és vékony)

2021. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,nézem a mérettáblázatot is.Én is H&m,Mohito,About you...

Én is alacson vagyok és vékony.

Ezt az overált About You-ról rendeltem.

Lóg rajtam mindenhol.XS kéne belőle,de az már nincs.

Hétvégén inkább körbenézem az üzleteket.Sok ruha hosszú is nekem.Nem szeretem meg nem is áll jól ami térd alatt van már.

2021. júl. 7. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még az vált be, hogy varrónőhöz elviszem, egész olcsón rámszabja.
2021. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!