Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jó online webáruházakat...

Milyen jó online webáruházakat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Az igazat megvallva, se időm, se energiám nincs elmenni ruhát vásárolni, de ennek ellenére szükségem lenne néhány ruhadarabra. Eddig nagyon nem akartam online vásárolni, de nagyon úgy tűnik, hogy most mégis az lesz. A kérdésem az lenne, hogy azok, akik rendszeresen szoktak így vásárolni, nektek mi vált be? Vissza lehet küldeni a termékeket, ha nem jó valami? A shein-ről hallottam eddig, de nem csak pozitív véleményeket sajnos, ha esetleg valakinek erről is van tapasztalata, szívesen meghallgatom. Ami nagyon fontos számomra, az a minőség, meg hogy ugyanúgy nézzen ki a ruha, amit kapok, mint ahogy hirdették. A márka nem érdekel.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 9. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öbáút Jú!
2021. júl. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Asos
2021. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Blue Nature,My berill.
2021. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Sheinról szoktam néha napján rendelni. Árak egész jók, minőséggel is elégedett vagyok. Viszont a termék alatt a vásárlói véleményeket mindig érdemes elolvasni, ott fotók is vannak, leírják, ha valami nem stimmel, stb. Gyors, kb. 2 hét alatt kiszállítják. Illetve a méretezés részletesen le van írva, azt is ajánlom megnézni, mert előfordul, hogy egy-egy ruhánál más, pl. vmelyiknél az XS-es nagy, de máshol meg az M-es kicsi. Visszaküldésről sajnos nem tudok semmit, de az oldalukon tuti, hogy le van írva erről minden. Remélem tudtam segíteni! :)
2021. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!