Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet esküvőre rövidnadrágban...

Lehet esküvőre rövidnadrágban menni 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Ebben a melegben rövidnadrágot hordok és esküvőre kell mennem. Szerintetek egy elegáns fekete rövidnaci csupasz lábbal megfelelő?

2021. júl. 9. 21:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%

Menetrend szerinti kispolgári kiakadás a hozzászólók részéről:D


[link]


Ezzel az outfittel például nem értem mi a probléma.

2021. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Farmer sort aztán nagyon elegáns tud kenni, főleg félvállas felsővel. 🤦‍♀️

Mondjuk ilyen melegben nekem az egyberuha kényelmesebb, szellősebb, mint egy nadrág, és könnyebben találsz valami csinosat.

2021. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat?


És szerintetek egy egyberuha kb meddig érjen?

2021. júl. 9. 22:37
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
11 Nem való esküvőre. Azon kívül semmi.
2021. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
13. Sztem min. Combközépig.
2021. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És harisnyával elegánsabb, mint csupasz lábbal? Vagy az már mindegy?
2021. júl. 9. 23:05
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

17 évesen már bőven túl idős vagy az időjárásra hivatkozva nem megfelelő ruhában megjelenni... amióta lábra tudok állni vannak elegáns ruháim, egy pamut rövidnadrág meg nem az. mondom ezt úgy, hogy nekem van "elegáns" rövidnadrágom, térd fölött három ujjal, gyakorlatilag mint egy a vonalú szoknya, amíg nem sétálok meg nem mondod hogy nadrág... de a max ahova felveszem egy baráti vacsora. esküvőre illik kiöltözni.

a ruha érjen legalább combközépig, ne legyen köldökig dekoltált, ne legyen fehér, fekete vagy piros, és ne legyen flitterrel kivarrva az egész, nem ez a megfelelő alkalom diszkógömböt játszani.

2021. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
92%

#16

A harisnyát azért ne erőltesd magadra. Egy csinos, nem túl kivágott/rövid egyberuha, akár nyitott szandállal vagy cipővel teljesen megfelelő.

F34

2021. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
30%

Legalább térdig érjen, vagy az fölé kicsivel a ruci. Ilyen alkalomra ne vegyél fel combközépig érőt, mint ahogy valaki írta

Amúgy köszi a lepontozást (8as voltam).. úgy látszik, azok kapnak jó pontot, akik szerint menj tangába 😃🤣

2021. júl. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%
Az egyberuha vagy blúz+szoknya teljesen jó opció. Harisnya manapság már nem kötelező, de az se baj, ha van.
2021. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!