Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fémes fényű színeknél mi-melyi...

Fémes fényű színeknél mi-melyik szín/évszaktípusnak ajánlott?

Figyelt kérdés

Olyan színekre gondolom mint az arany, ezüst, bronz, rosegold.

Ugye van minden évszaktípusnak olyan fémes színe, ami illik hozzá?



2021. júl. 10. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mire gondolsz? Ruha, ékszer, cipő? De szerintem nincs ilyen szempont, de én pl ezüst leggingst tavasszal és nyáron hordok, kéket is, ősszel pirosat, arányt, télen feketét. Cipőt is tavasz, nyár inkább ezüst, ősszel sötétebb színek. Nylonharisnyával ugyan így, tavasz-nyár világos árnyalatokat hordok, ősszel és télen sötétebbet.
2021. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüst a tél és a nyár típusnak áll jól elsősorban. Az arany a tavasznak és az ősznek. Az ősznek még a bronzosabb színek is.

Vannak kevert színtípusok. Én pl tél vagyok, fekete a hajam, barna a szemem, fehér a bőröm, hófehérke típus, de a szolitól le vagyok barnulva, és nem egy olívás árnyalatú tipikus hideg bőrszínem van, úgyhogy simán felveszem az aranyat is.

Igazából ránézésre lehetne megmondani, milyen típus vagy és mi áll jól.

2021. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!