Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ebben a melegben...

Csajok, ebben a melegben szoktatok vizes papucsot vagy cipőt hordani?

Figyelt kérdés
Otthon, vagy strandon vagy medencés házibuliban beleléptek a vízbe a cipővel? Esetleg ha kényelmetlen így járatjátok be? A barátnőm sokszor intézi úgy, hogy legalább egy kicsit vizes legyen a cipője.

2021. júl. 10. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Láb/körömgomba likes this.
2021. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Strandon vizes max a papucsom, egyebkent nem jarok vizes cipoben, ez undorito.

Ez amugy nalad valami fetis? Mindig tanul valami ujat az ember 🤣

2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Max strandon szokott vízes lenni máskor nem.
2021. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogy
2021. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nincs is undorítóbb érzés, ráadásul szerintem olyan bőrgombád lesz hogy le akarod majd vágni a lábad
2021. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég "fincsi" kérdés. Szerintem az értelmes réteg nem tesz ilyet a lábával. De viszont van, hogy vizes hajjal indulok el, gyorsan megszárad mondjuk ebben a húségben, de egy ideig nagyon is hűsít.
2021. júl. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A felpuhult bőrt ledörzsöli a lábbeli, plusz ahogy írták a gomba.
2021. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Le írták , hogy mi lesz a következménye .

Személy szerint mivel bőr / műbőr cipőket hordok eszem ágában sincs bele lépni a vízbe

2021. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nemszabad, azonnal gombatenyészet lesz a cipődben!
2021. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én férfiként be csatlakozom a témába, nekem tó vízbe pár éve meg vágta valami a lábam azóta eszem ágában nincs az hogy pl mezítláb menjek be a vízbe, így én pl egy régebbi hagyományos sport cipőt veszek fel, írták néhányan gombásodás stb, én azt mondom ilyet nem tapasztaltam, egyrészt addig van a lábamon amíg a vízbe vagyok ki jövök, a partra, oda sétálok a cucaimhoz alapból zavar mezítláb a lábam cuppog a vizes cipőbe, le veszem mire megint be megyek meg szárad, volt olyan nem egyszer ki jöttem a vízből el mentem néhány méterre a büfébe tocsogo vizes cipőbe voltam, akár egy órán keresztül akkor sem lett semmi baja a lábamnak, tó parti strandon ilyenkor papucsot nem is viszek oda csak ez a cipő van, nekem be vált, és igen volt olyan le szólítottak és meg kérdezték miért vagyok vízbe cipőbe el mondtam ugyan ezt.
2022. nov. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!