Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz barna színű...

Szerintetek gáz barna színű szőrös lábbal rövidnadrágot hordani?

Figyelt kérdés

Vagy borotváljam le heteró 22 éves férfiként?


Tényleg ennyire gázul néz ki?


2021. júl. 12. 10:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség. Mi a rossebért kéne borotválni férfiként???
2021. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Ha szeretnéd, hogy ratyinak nézzenek, okvetlenül borotváld le.
2021. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!

Mint felnőtt férfi válaszolnék.

Bár én testépítek ezért az egész testemen epilálom , de ettől függetlenül érzésre,megjelenésre sokkal jobb igényesebb a csupasz bőr.

Én azt mondanám neked, hogy szedd le mert úgy nem nézel ki igénytelennek.

2021. júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Én kb 18 éves voltam amikor elkeztem borotválni a lábam, mert elég szőrös volt és borzalmasnak éreztem. Azóta rendszeresen szőrtelenítem a lábaim is. Nyáron hetente, télen havonta.

Amúgy elborzazt ha látok egy nagyon szőrös pasit, pláne ha fekete a szőre, fogalmam sincs mi ebben a szép? Akkor arcon se kellene leborotválni, vagy ott lenn karbantartani? Szerintem igényesebb aki szőrtelen lábokon is.

2021. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
nőként nekem undorító a szőrtelen férfi test. nektek teljesen elfogadott és normális ha szőr van. nőknél meg az a beidegződés hogy szőrtelennek kell lenni. örülj hogy rajtad nincs ilyen nyomás!
2021. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon ronda a szőr de azt csinálsz amit akarsz a te lábad ha neked így kényelmes akkor ne szedd le más miatt
2021. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
1%
5, borzasztó nagy nyomás igényesnek lenni, nem pedig szőrös majomnak kinézni 🌝
2021. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
#7 erről beszélek, hogy ehhez van kötve az igényesség. meg lehet mosni a szőrös lábat is. fel lehet öltöztetni szép, tiszta ruhákba a szőrös testet is. a szőrtelenségnek nem kéne értékmérőnek lenni, mert igazából semmi baj nincs a szőrrel. de valamiért a társadalom mégis ezt helyezi előtérbe.
2021. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
1%

Kedves 5-ös!


Rajtad volt már vastag hosszú “gyapjútakaró”?

Tudod milyen érzés?

Ha nem mert nő vagy , akkor ne ítéld el azt a férfit akinek ez nem kényelmes!

Csak akkor gyűlölködj ha van viszonyítási alapod! Jó?!

2021. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%
#9 nem arról beszéltem, hogy akkor is így kell csinálni ha neked szar. aki szarul érzi magát a szőrtől az szedje le. aki szarul érzi magát szőrtelenül, az hagyja meg. de ne ítélkezzünk. erre próbáltam kilyukadni. mindenki csinálja úgy ahogy NEKI a legjobb, és hagyja békén a másikat.
2021. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!