Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 70/B es 75/a. Melyik a kisebb...

70/B es 75/a. Melyik a kisebb meret? Meg en ilyen meretezest meg nem is lattam. Az en melltarto meretem 70/A. Ezek kozul, akkor valamelyik jo lenne ram vajon?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A számok a körméretet jelölik, a betűk pedig a kosárméretet

Ha neked 70/A a méreted akkor elméletileg a 70/B melltartónál nagy lesz a kosár, a 75/A-nál meg a körméret. Persze lehetnek eltérések a valóságban, ezért legjobb lenne felpróbálni őket, hogy milyenek

2021. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kosár méretben az A a kisebb, hát szélességnél a 70
2021. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahaaa, ertem. Ez Tenezis oldalan lattam, amugy. De akkor offolom inkabb. Koszonom a valaszokat.
2021. júl. 13. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen lehetnek egymás megfelelői bizonyos esetekben. Az egyik kosárban, a másik körméretben nagyobb.

Az én méretem 70/F. Nagyon ritka, hogy ilyen melltartót találok bárhol. A következő mondatom mindig az, hogy “75/E-s is jó, ha az nincs.”

Teljesen jók rám azok is a legtöbb esetben, főleg, hogy állítható a körmérete, így simán lehet belőle 70/F-et csinálni.

2021. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 4- esnek igaza van, vannak úgynevezett "testvér méretek". Én 65/F vagyok és általában 80/C vagy 85/B melltartót veszek és varrok át a saját méretemre, mert a kosárméret megegyezik csak a körméret nem.
2021. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a melltartóméretek pont olyan behatárolhatatlanok, mint a többi ruhaméret. Fel kell próbálni, mert csak akkor derül ki, hogy jó-e. Nekem van 65B-s meg 75A-s melltartóm is, és mindkettő pont ugyanakkora és tökéletesen jó rám. :D
2021. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!