Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen zoknidivat a pasiknál?

Ez milyen zoknidivat a pasiknál?

Figyelt kérdés
Azt mindjárt leszögezném, h. nem igénytelenségről van szó, és nem is a tizenéves és nagypapi korosztályt érinti. Inkább a huszonévesek körében elterjedt, h. sportcipő és bokától kicsit feljebb érő fehér vagy fekete egyszínű, néha csíkos zokni, persze rövidnadrághoz.

2021. júl. 13. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ebben mi az, ami "terjed"? A férfiak mindig is normál méretű zoknikat hordtak.
2021. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Fiamnak is ez a mániája. Nem tudom hogy miért nem hord inkább bokazoknit.
2021. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2/2 érti a kérdésem lényegét,csak sajna ő sem tudja megválaszolni!
2021. júl. 13. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:
A mindenféle divat követését soha nem tudtam megérteni és soha nem is követtem 🤷‍♂️ #2
2021. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A divat nem megmagyarázható. A lányok miért hordanak haspòlòt vagy miért divat a converse vagy az airforce mostanában? Valaki elkezdi és divattá válik. Akár jól néz ki akár nem. Amùgy meg miért ne? Ha nem tetszik senki nem fog pisztolyt a fejedhez hogy vedd fel vagy mond azt hogy tetszik.
2021. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Rövid leszek és velős.

Bokazokniban egyrészt védtelennek érezném a bokámat, másrészt olyan látványt nyújt, mintha kicsi lenne rám.

2021. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Hű, de komoly dolog.
2021. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Na, elkezdtek megint normális zoknit hordani azok helyett a nevetséges "talpnyalók" helyett?
2021. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom sincs ezzel a stílussal csak kíváncsiskodtam.:)Pár éve csak bokazokniban lehetett látni minden pasit,sőt télen néha még bokavillantós naciban is,ami brrrr...:D Úgy látom a többségnek ez tetszik vagy pedig tojik rá,úgyhogy nincs több kérdésem!;)
2021. júl. 13. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!