Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van különbség a férfi és női...

Van különbség a férfi és női cipőméret között?

Figyelt kérdés
Pl.: Egy női 40-es cipő és férfi 40-es cipő ugyanakkora, vagy még így is eltérő a nagyságuk?

2021. júl. 14. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

csak a hosszuk ugyanaz!


A bőség, és egyéb fazon-méretek nem ugyanolyanok. Kicsit más egy ffi láb felépítése...

2021. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh! Dehogy. Hisz vannak uniszex cipők is, akkor nem értem máskor miért lenne különbség...?
2021. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es

A hülye angolszász méretezésben viszont van. Gőzöm sincs uniszex cipőre vajon mit írnak rá.

2021. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

A férfi cipők szélessége nagyobb, mint egy átlagos nőié.

Nyilván egy uniszexé is, bár ezt kivétel nélkül csak a kevésbé férfias, semleges színű, fazonú 42+ méretűekre láttam írva, szerintem azért, hogy a nagylábú nők is szívesebben megvegyék (érintett vagyok, nem tagadom, rosszul esik a hiúságomnak, hogy a férfiosztályon gyakran kell vásárolnom, simán el tudom képzelni, hogy van, aki erre nem hajlandó, inkább vadássza ezeket az uniszexnek mondott darabokat meg a nagyméretű női lábbeliket).

2021. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4!

Elég gáz amit művelsz.

2021. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szívesen beletaposnék az ilyen habzó szájú nyomorékok képébe, mint te, a méret megvan hozzá. Ennyi erővel akinek férfiként kisebb lába van és emiatt női lábbeliket is hord, az homár? Vagy kislábú férfi/nő, aki a gyerekosztályon vesz valamit, az gyerekes?

Apropó, elárulnád akkor légyszi, hogy 43-as, 44-es szép, kényelmes, nem ortopéd és mamás stílusú, jó minőségű (nem, a Grészlend sajnos nagyon nem az), mindemellett pedig MEGFIZETHETŐ árú női cipőket SZÉLES VÁLASZTÉKBAN hol lehet kapni Magyarországon? Nem, sajnos külföldről rendelgetni meg cipésszel készíttetni nincs pénzem, nem tudok 30-40-50 ezreket kiadni minden egyes pár cipőmért, a legegyszerűbb topánkáért vagy edzőért is, amit mondjuk egy 38-as lábú nő 10-20 ezerből megold egy normál boltban.

2021. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

A stílusod minősít téged…

Ezen nem lepődök meg, az ilyen emberek nem a kultúráról híresek.

Arról még nem olvastam itt, hogy férfi a női osztályról venne magának cipőt, mivel a két nem anatómiája nem egyforma, ezért nem is lenne kényelmes.

Az uniszex meg egy új vicces megnevezés, ami maximum egy pólóra lenne igaz.

Honnan jött ide az hogy aki férfiként női cipőt hord az homár?

A kérdező esetében ez nem jutott eszedbe? Ja! Hogy csak a féfiakat szereted sértegetni, a nők meg valami istenek akiknek mindent szabad.

2021. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!