Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki a zokniszandál...

Miért ciki a zokniszandál mikor a létező legpraktikusabb, legkényelmesebb, leghigénikusabb öltözet nyáron a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem ciki
2021. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Praktikus? 😃 mi van? Hordtál már ilyet? Akkor tudod nagyon jól, hogy milyen, mikor kavics beszorul a talpadhoz. Nagyon nem praktikus. És ez, hogy minden 💩 be tud jutni, a kényelemre is kihatással van.


Higiéniához pedig mindenképp egy zárt, de jól lélegző cipő az igazi. A zukni az minden port, koszt, nedvességet magába szív. Egy zárt cipőnél éppen elő.y, mert a saját talpadból szívja el. De szandálnál a környezetből! A szmogos kutyahúgyos undormányt. Fúj.


Szóval nem. Nincs előnye.


Aztán nyilván a kinézet is szubjektív dolog, de tény, hogy az emberek többségének röhejes.

2021. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kétlem, hogy így lenne.

Amúgy mert irtó visszataszító

2021. júl. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Hülyén néz ki.
2021. júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%

Azért mert ezt az országot a hülyék lakják.

Nem a kényelmet,praktikát, veszik figyelembe hanem,hogy MÁSOKNAK MEGFELELJÜNK, ÉS HOGY JÓL NÉZ E KI AMI RAJTUNK VAN!

Az utolsó az hogy te magad jól érezd magad.

2021. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem az. Mármint nem praktikus.
2021. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem praktikus, tudjátok mert az a praktikus ha a szandál kidörzsöli a csupasz lábfejeden a bőrt.
2021. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy amíg engem nem kényszerítenek, hogy zoknival hordjam, addig engem sem érdekel, ha más vesz fel hozzá. Én mindenesetre csak mezítláb szeretem hordani. Ha már zoknit kell vegyek, mert hűvös van, vagy ki kell öltözni valahova, akkor már zárt cipőt is veszek.
2021. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!