Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen darabok illenek egy 30...

Milyen darabok illenek egy 30 fölötti fickó ruhatárába, ha nem szeretne jellegtelen szürke tömegember lenni, de divatmajom sem?

Figyelt kérdés
Én újabban úgy definiélnám, hogy az az úgynevezett golfklub-os stílus tetszik. Régen sok fekete és szürke cuccot hordtam, de mára beleuntam a jellegtelen beszürkültségbe. A színekkel ugyanakkor óvatos vagyok, mert nem szeretem a feminin vagy metroszexuális jelleget. Ugyanakkor nem is vagyok afféle trendkövető. Igényes, sportosan elegáns vagy elegánsan lezser stílust akarnék kialakítani. (Tulajdonképpen nagyjából meg is van, de érdekelnek a külsős vélemények.) Ami nagyon nem jön be és kizárt: papucs, szandál, bermuda nadrág illetve a tróger igénytelen stílű felsők, mint atlétatrikó vagy neccpóló.
2010. aug. 27. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Így lányként azt tudom mondani,hogy: a bő pólókkal rontják el a pasi,de nagyon. Nekem jobban tetszik a deréknál véget érő,nem is szűk,de nem is bő póló,ami pont passzol.Persze,ha nem vagy 150 kg:) Meg a béna feliratokat is hanyagolni kéne és a vicces póló is cink 30 felett.


Amúgy a sötétszínű,sima farmer alapdarab,meg egy fekete zakó,az nagyon elegánssá tud tenni egy férfit.(H&Mben válogass)

Cipőnek meg az,ami jól áll és kényelmes is,pl vannak jobb minőségű,mondjuk bőr tornacipők vagy félcipők.

Ékszerekkel nem tudom hogy állsz,de mostanában megint divat a vastagabb karkötő,gyűrű,bőrből,régies hatású,sötétebb ezüstből.


Remélem segítettem valamennyit:)

2010. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!